Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent, ha egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy pasi meglep kis ajandekkal, de nem tud (kommunikacioval) kozeledni felem?

Figyelt kérdés

Valahogy mintha nem tudna mit mondjon, es ha en hozok fel valamit, akkor roviden valaszol es nem tudja fenntartani a beszelgetest velem.

Masokkal nem ilyen ahogy eszrevettem.


2023. dec. 16. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Szerelmes beléd,csak nem meri megmondani.
2023. dec. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen nyílik meg, tettekkel könnyebben kifejezi magát. Én nő vagyok, de ugyan ilyen. Komoly hátrány ez sajnos.
2023. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amíg gyerek voltam, és még szűz. Nem tudtam kommunikálni. Szívesen kipróbálnám magam, hogy mennyit változott s dolog, de már van valakim, aki veszélyes tud lenni, ha féltékeny.
2023. dec. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szűz és nem fiatal.
2023. dec. 16. 15:39
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
#4: Akkor most hadd meséljek el én valamit: Én 20 éves, a lány 21. Együtt voltunk egy táborban, ahol folyton csak őt bámultam. Hazafele menet címet cseréltünk, de nem írtam nekii sosem, mert gondoltam, kell a fenének távkapcsolat. Ha egy városban élnénk, randizhatnánk. Eltelt 1 év, engem lágyéksérvvel műtöttek, ő a kórházba bejött egy gesztenyepürével, s egy szó nélkül távozott. Kiderült, hogy ide járt főiskolára, ahol én lakom, de soha nem találkoztunk többet. Akkor mi volt ez? Kórházba bemenni a frissen műtött beteghez, játszani a jó tündért, és utána örökre eltűnni? Mire volt jó az egész? Eleinte azt hittem lesz nála esélyem. Később azt, talán apácának készül. Most, hogy 45 év eltelt, tudom hozzáment egy nála 10 évvelidősebb emberhez, gyerekeik vannak, unokáik, akárcsak nekem. De mire volt jó az egész, ha semmi nem lett, és nem volt köztünk soha?
2023. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5 Legyszi ne offold az eredeti temat.
2023. dec. 16. 16:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó vagy nála! Zavarban van a közeledben, de tetszel neki!
2023. dec. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
#6 Ez nem OFF! Nem értelek! MIÉRT???? Eljött hozzám egy IDEGEN a kórházba műtétem napján. Nem családtag! Ajándékot hozott. Nem tudtunk beszélgetni. Örökre eltűnt. Mitakart??? Most itt mi az Off? Az, hogy nem aférfi adta az ajándlkot, hanem a nő? Szerintem teljesen ugyanaz a helyzet. Szerintem kérdező, te vagya rossz májú, vagy rosszindulatú. Igenis TE SÉRTESZ MEG EZZEL ENGEM!
2023. dec. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kit erdekel? Irj ki sajat kerdest, ne mas kerdese alatt sztorizgassal mar.
2023. dec. 16. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!