Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szexi lánytestvérhez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szexi lánytestvérhez hogy viszonyultok fiú tesók?

Figyelt kérdés
Néha van egy kis fantázia?

2023. dec. 15. 09:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Testvérem nincs, de van egy unokanővérem, akivel úgy nőttünk fel, mint a testvérek. Nos annyit mondok, hogy eszméletlen dögös csaj volt fiatalon, de most 30 felett is ha kicsípi magát, nagyon bomba tud lenni. Ráadásul ilyenekkel nehezítette az életem, hogy tinikorunkban együtt medencéztünk meztelenül és hasonlók, közben már akkor hatalmas mellei voltak a csinos alkata mellett. Nagyon nehéz volt néha elterelni a bűnös gondolatokat, a fantáziám nagyon elkalandozott néha. De valójában nem tudtam volna csinálni vele semmit. Most lassan 30 évesen komoly barátnővel, ő férjjel, stb, teljesen aláhagytak ezek a gondolatok, csak simán ránézek, megállapítom hogy jó nő még mindig, bókolok neki egyet, és kész :D
2023. dec. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
20%
Erre gondolni beteg dolog
2023. dec. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok aberrált. Sokak szerint nagyon szép, fullos nővérem van, szoktuk is látni egymást meztelenül, de az égvilágon semmi izgatót nem vált ki belőlem. Teljesen természetes látvány. Nem is értem, hogy sok beteg f@sz hogy tud izgulni a saját családtagjaira itt a gyakorin. Nagyon beteg az ilyen ember.
márc. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!