Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Venni akarok egy péniszpumpát,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Venni akarok egy péniszpumpát, hogy növeljem a méretem, de a magyar szexshopban ugyanaz a márka, jóval olcsóbban van adva, mint az eredeti weboldalon, ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Hamisítványt árulnának? Hydromax 7 a neve amúgy. A bathmate oldalán 159 dollár, szexshopban itthon meg 40ezer forint sincs. Mondjuk gondolom nincs benne a garancia, hogyha elégedetlen vagyok akkor kérdés nélkül vissza lehet küldeni 60 napig?
2023. dec. 13. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tartósan nem lesz egyiktől sem nagyobb és ha a túltolod még áthatsz is a péniszben lévő erek falának és akkor tartósan rosszabb lesz egy életre mint előtte. Kíváncsiságból vettem 15 éve, hogy kipróbáljam milyen de még aznap a kukában landolt, semmi értelme. Ha nincs erekciós problémád neked sincs rá szükséged szerintem.
2023. dec. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]



Nem ez volt a kérdés.

2023. dec. 13. 11:58
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Higiéniai terméket (szexuális segédeszközt, fehérneműt stb.) NEM lehet visszaküldeni, max. minőségi kifogás miatt javításra.

Az #1-esnek tökéletesen igaza van, egy mm-t sem fog tőle nőni. Egy egyéni játékszer, másra nem jó.

2023. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos használt és visszaküldték 2 héten belül :D
2023. dec. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

3 szerinted a fenekemből húztam elő, hogy garancia van rá és visszaküldhető?



[link]

2023. dec. 13. 13:54
 6/7 anonim ***** válasza:
A kínaiak mindent leklónoznak és tizedáron árulják. Ha ez az e -cigikkel így van, miért is ne lenne így a péniszpumpáknál? Óccó a munkaerő, nincs tervezési költség, stb.
2023. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6 nem egészen értem
2023. dec. 13. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!