Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok erről az állítás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az állításról? Csak a nőknek vannak jogaik mostanában, a férfiak szerepe, hogy minden lehetséges módon kielégítsék őket. Az, hogy egy férfinak is lehetnek vágyai, az másodlagos.

Figyelt kérdés

Nyalni kell éjjel-nappal, 1 órás előjáték kell, stb. De ha mondjuk én meg azt szeretném, hogy csak úgy sz.pjon le és nyelje is le, akkor egy utolsó,perverz szemét vagyok, aki lapát azonnal.

(Ez a kérdés nem rólam szól, általában kezd erre fele menni a "beszélgetés", azt gondolom.)



2023. dec. 12. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nézz magadba? Önálló férfi vagy? Érsz bármit is egy nőnek a kunilinguszon kívül??
2023. dec. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Én nőként meg azt veszem észre, hogy minden pasi lusta már udvarolni és nyalni. Mindegyik azt várja, hogy le legyen szopva, menjen el és utána a nő maradhat parlagon.

És nőként igen én elvárom alkalmiban, hogy nyaljon ki előbb, utána én is lesz.pom, dugunk mindent is megcsinálok neki.

Egy kapcsolatban azért más. Ott nem kell mindig meglennie az egyensúlynak. Néha lehet önző a férfi, vagy a nő. Sőt volt olyan is, hogy sajnos egészségügyi probléma miatt nem lehetett szexelni 6 hétig, és ekkor mindennap leszoptam a párom. De viszont sosem nyelem le neki...

2023. dec. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Férfiként nem várom el hogy leszopjon ha megvan neki pl.

De örömmel veszem.

2023. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nő lennél, tudnád, hogy ez nagyon nem így van. A legtöbb férfit nem érdekli, hogy mi nők élvezzük. Csak a saját maguk élvezetével foglalkoznak. Sajnos ez a szomorú valóság.

Tartós kapcsolatban, szexkapcsolatban, mindegy milyen a kapcsolat jellege, még egyikben sem találkoztam olyan férfivel, aki szeretett volna nyalni. Sosem mondtam, hogy márpedig de, mert nekem kell, ellenben ha én mondjuk ezek után nem szopnám le, akkor már az komoly gond.

Összességében szerintem manapság pont az ellenkezőjét tapasztalom. A férfiaknak kell minden, de cserébe mi nem kapunk semmit.

2023. dec. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Cpt_Obviously ***** válasza:
Hát nem tapasztalom ezt, igaz régóta kapcsolatbanélek. De mozgolódunk a többesek világában, ott sem igaz csak nirmális embereket keresünk. De a fennt leírt problémával soha nem találkoztam
2023. dec. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!