Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szaunáztál már, vagy szaunázná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaunáztál már, vagy szaunáznál ismerősökkel, barátokkal?

Figyelt kérdés
Természetesen textil mentes szaunára gondolok.
2023. dec. 8. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van két férfi barátom, akik hívtak. Nem akartak tőlem semmit, kollégák vagyunk, évek óta ismerem őket, szoktunk mindenféle programot szervezni, de ebbe nem mentem bele. Nem tudtam volna elengedni magam úgy, hogy olyan lát, akivel nincs kapcsolatom. Nagyon kevés ember előtt akarok ilyen sebezhető lenni. De ők benne lettek volna.
2023. dec. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Kipróbálnám, biztos jó.
2023. dec. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Egy nő jó esetben csak a pasijának mutogatja a punciját.
2023. dec. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem kell mutogatni magad, a textil mentes annyit jelent, hogy nincs rajtad fehérnemű, de a törölköző ugyan úgy nálad/rajtad van. Nem muszáj meztelenkedni.
2023. dec. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Voltam már nőként 2 pasi ismerőssel. A szaunában lepedő volt alattunk. Nem takargattuk magunkat. A csobbanó medencébe pedig meztelen mentünk be. Nincs ebben semmi rossz. Nem voltunk egymás előtt zavarban.
2023. dec. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Barátokkal igen. L
2023. dec. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Régebben gyakran jártunk a Rudas fürdőbe férfinapokon haverokkal, sporttársakkal. A fürdőben kötény volt az ágyékunk előtt, amit a szaunában vagy hátra fordítottunk vagy levettünk és a fenekünk alá tettünk.

De nők előtt sem volnék szégyenlős. A meztelenség természetes dolog. Sok prűd ember van, főleg itt Magyarországon. Németeknél, finneknél például ki is zavarják azt, aki fürdőgatyába megy be a szaunába. Kortól, nemtől függetlenül mindenki meztelen odabent.

2023. dec. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Ismerősökkel még nem szaunáztam, de ha hívnának szívesen mennék, mert amúgy is szeretek szaunázni. Idegenek előtt egyáltalán nem vagyok szégyenlős, de szerintem ismerős előtt sem lennék az.
2023. dec. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szaunáztam már így .. Nincs benne semmi.
2023. dec. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!