Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiuk mar probaltatok ugy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk mar probaltatok ugy maszturbalni, hogy a sajat arcotokra, szajatokba elveztetek direkt?

Figyelt kérdés
2023. dec. 7. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Direkt nem, csak véletlenül találtam el magam.
2023. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, meg akartam kóstolni, hogy milyen a cuccom. De élvezés után már nem volt gusztusom, így a számba lőttem. Nem volt jó, azóta szedek cinket és teljesen semleges lett.
2023. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, régebben, amikor jóval hajlékonyabb voltam (most azért van rajtam 10 kiló felesleg) rendszeresen csináltam. Bár az a gáz, hogy olyankor pont a legutolsó pillanatban szokott elmúlni az izgalom, amikor már épp lövellne ki a dolog, és olyankor sokszor mellé irányítottam, az arcomra, vagy a fejem mellé. De volt, amikor a számba is ment.
2023. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
😳😳😳
2023. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Volt már rá példa

Fürdés előtt

2023. dec. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én próbáltam az arcomra is meg a számba is. Nem volt rossz íze annyira inkább az utóízze volt kesernyés meg azt sokáig éreztem, de nem volt az olyan szörnyű.

Amikor az arcomra küldtem az meg azért volt érdekes mert én valamiért azt képzeltem el hogy ilyen hűsítő lesz :D de persze nyilván meleg volt meg utána jó sikamlós lett az arcom.

Én őszintén szólva ha hetero nő lennék akkor pl az anált nem hiszem hogy engedném gyakran de kíváncsi természetű vagyok(mondjuk ez kiderült már :D) szòval kipróbálnám még azt is biztosan. De pl arcra meg szájba biztos engedném a pasimnak, nem is értem mi ebben olyan nagy dolog...

2023. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Majdnem, de közvetlenül mielőtt elélveztem, meggondoltam magamat, így becsuktam a számat, és elfordultam gyorsan, így az arcomra ment rá csak.
2023. dec. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tinikorban minden hülyeséget kipróbál az ember, de amikor már kint van a cuccos akkor heteróként mégsincs olyan hű de nagy gusztusod kóstolgatni 😂
2023. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úr Isten! Nem! 🤣😳😳😳
2023. dec. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tisztán emlékszem, hogy egyszer tinikoromban véletlenül sikerült összehozni, mert nem gondoltam, hogy akkorát fog spriccelni, és úgy maradtam, háton fekve. Hát telibe lőttem az arcom, szó szerint... Ideges lettem elsőre, mert akkor még undorítónak találtam ezt. Azelőtt volt még, mielőtt rájöttem volna, hogy kifejezetten jó íze van az előválladékomnak és a spermámnak is. Azóta sem élvezem direkt arcra magam, de ha véletlenül úgy sikerül, már nem leszek ideges, hanem jót mosolygok, hogy mekkorát lőttem.
2023. dec. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!