Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lehet általános...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet általános probléma a kapcsolatokban a kevés szex? Te elégedett vagy a mennyiséggel?

Figyelt kérdés
Őszintén én nagyon nem, és nagyon sok ilyen kérdést látok.. mi lehet ennek az oka?
2023. dec. 7. 11:35
A kérdező szavazást indított:
Nagyon kevés (férfi vagyok)
Nagyon kevés (nő vagyok)
Kevés, de kicsivel több elég lenne (férfi vagyok)
Kevés, de kicsivel több elég lenne (nő vagyok)
Nekem pont jó így (férfi vagyok)
Nekem pont jó így (nő vagyok)
Még sok is (férfi vagyok)
Még sok is (nő vagyok)
30 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elég.
2023. dec. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát azt például magadtól kérdezd

Egyébként általában az, hogy mire eljutnak a szexig már elkezdenek kötődni az emberek, így nem tulajdonítanak túl nagy jelentőséget a szexuális preferenciákbeli különbségeknek, vagy pedig szándékosan alkalmazkodnak a másikhoz a rózsaszín köd hatására, de olyan mértékben, ami hosszú távon nem fenntartható. Aztán van az is hogy valójában dögunalom a szexuális élete egy párnak, mindig ugyanaz a forgatókönyv, ami még így is elég az elején, mert nagy az újdonság varázsa meg a szerelem, de aztán az idő múlásával ez egyre nagyobb problémává válhat, mivel megunják egymást szexuálisan

2023. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
(Nyilván ha már az elejétől fogva kevés a szex, azt nem kell ragozni, hogy eleve miért vannak egyáltalán együtt)
2023. dec. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a kicsit kevés és a nagyon kevés között van mostanában, szóval elég kevés. Igaz, nem is találkozunk mindennap, de amikor találkozunk, akkor sincs mindig. Tegnap már magamhoz nyúltam nagy magányomban😀

(24 Nő, párom 54 F).

Azért jobb lenne, ha átlagban hetente 5x lenne, ebből mondjuk 3x elélveznék, de ő ilyen 3x-4x igényli egy héten (és van, hogy csak az egyikünk megy el). Összegezve jó lenne, ha 2x annyi lenne, mint most, főleg az elején. Ilyenkor én többször szoktam igényelni.

2023. dec. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Vagy lehetne úgy is, hogy egyik héten 5-ből 5x elévezek, következő héten elég, ha csak 2x-3x

2023. dec. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A sok munka az oka. Gondolom. Meg azért is mert nem akarják eléggé erősen, hogy megoldják helyzetet. Azért nincs elég szex
2023. dec. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nálunk évente 1-2x van szex , több semmi !

47 F.

2023. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

" mi lehet ennek az oka? "

Hát azt hogy nálad mi az oka azt csak te tudhatod.

2023. dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A GyK-tól függetlenül objektív tény, 10-ből 9 kapcsolat azért fut zátonyra (ez okozza a háttérben meghúzódó valódi okokat) mert valamelyik félnek kevés, vagy minőségileg nem megfelelő a szex mennyisége.

Úgyhogy ha hosszan tartó, jó kapcsolatot akartok akkor tessék szorgalmasan csinálni mint a nyulak! :)

2023. dec. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább a nőkre jellemzőbb, hogy lemondanak a férfiról szexuálisan.

(Természetesen van férfiakban is olyan, aki nem akar szexelni)

2023. dec. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!