Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itthon olyanok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itthon olyanok akik nem csak pénisz ketrecet hordanak, hanem rendes erényövet? Mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Olyanok véleményére lennék kíváncsi, akik saját vagy párjuk akaratából nem csak péniszketrecet, hanem tényleges erényövet hordanak, abból is valamilyen komolyabb, drágább verziót (pl. Mysteel, fancysteel, behindbarz, neosteel stb). Mit gondoltok, megéri beruházni egy ilyen darabra? Kényelmesebb, könnyebb lett az életetek tőle? Pl éjszakai merevedésnél, sportnál vagy szimplán a mindennapokban, munkában, ülésnél stb.? Milyet viseltek? Mennyire biztonságos, ki lehet-e szabadulni belőle? Akinek van komolyabb tapasztalat kérem ossza meg akar itt akár üzenetben, szeretnénk kicsit tájékozódni a tapasztalatokról.

(Kérem akit nem érdekel a téma, vagy csak negatív véleményét nyilvánítaná ki ne tegye, láttam pár témabeli kérdésnél hogy ez szokás.)

Köszönöm a válaszokat! (20as éveiben járó pár)



2023. dec. 7. 09:04
A kérdező szavazást indított:
Neosteel-em van, elégedett vagyok vele
Neosteel-em van, nem szeretem
Mysteel-em van, elégedett vagyok vele
Mysteel-em van, nem szeretem
Fancysteel-em van, elégedett vagyok vele
Fancysteel-em van, nem szeretem
Behindbarz-om van, elégedett vagyok vele
Behindbarz-om van, nem szeretem
Más típusom van, megírom
Csak szavazni akarok
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Hogy jön ide hogy beruházni?

Te tudod hogy ez a szó mit jelent??

2023. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Mindenkinek más jön be. Ezt csak akkor tudod meg ha hordó hosszabb ideig. Megéri beruházni de nem biztos hogy neked bejön elsőre.
2023. dec. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
30 éves férfiként olvasom a kérdést és a válaszokat és full kínai az egész. Valaki kifejtené mit jelentenek ezek a szavak és mi értelme van ilyet viselni?
2023. dec. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Öcsém! Nálad igen nagy defekt lehet! Menj pszichiáterhez!
2023. dec. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Öregem kérlek ne csináld ezt magaddal dobd ki a luvnyát ha le akarja lakatolni a tököd
2023. dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!