Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ti szeretitek amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti szeretitek amikor fürdőruhában megnézik a párotok?

Figyelt kérdés
Tegnap wellnessben voltunk a párom egy tangás bikiniben volt és írtóra felizgatott amikor láttam hogy kb minden pasi végigméri

2023. dec. 4. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Igen, feleségemet is szokták kirívóbb tangás bikiniben :) Szereti, ha nézik, nekem is tetszik, büszke vagyok rá. Szerintem az a normális, ha házasság és több év együttlét után is jól szeretne kinézni és ad magára, nincs ezzel baj szerintem. Ő is érzi, ha megnézik, szex közben el is szokta mesélni, engem is izgat és őt is. Én is megnézem a lányokat, nem vakságot fogattunk :D
2023. dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Akkor te a pasikra izgulsz.
2023. dec. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem csak azt szeretem, ha megnézik, hanem ha meg is ...
2023. dec. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
Én az autómmal vagyok így, bocs...🤔
2023. dec. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Szeretem, ha megnézik, mert azt jelenti, hogy jó csaj. Az elismerő pillantások pozitív visszajelzést jelentenek neki az alakjáról és megerősítik abban, hogy nem hiába edz keményen. Növekszik tőle az önbizalma és elhiszi magáról, hogy jó csaj.
2023. dec. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%

Szép tevepatás bikiniket gyártanak, amik vizesen átlátszanak.

Mutatsz képet róla? :)

2023. dec. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Egyszer egy szórakozóhelyen a kicsit spicces haverom azt mondta nekem , hogy : “ a csajodnak jó nagy mellei vannak , remelem nem haragszol meg”.

Az a durva, hogy egyáltalán nem haragudtam, sőt izgató volt . Azóta ha tehetem mindig elő idézek olyan szitukat ahol meglátják , megnézik őt.

Volt, hogy a próbafülke ajtaját résnyire kinyitottam mikor fürdőruhát próbált , az ott elhaladó pasik persze jól megnézték , vagy mikor ismerős srácnak “ véletlenül “ rossz kert küldtem messengeren , amin a párom volt fehérneműben , persze utána mikor láttam hogy megnézte vissza vontam mintha véletlen lenne . Nem tudok mit csinálni ezek nagyon izgatnak

2023. dec. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 én is így vagyok vele!
2023. dec. 24. 09:50
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Remélem hogy rá gondolva rejszolnak is!
jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem.Volt egy barátnőm,aki maximálisan partner volt ebben,ő is élvezte,gyakran rá is játszott.Irtóra izgató volt.
jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!