Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Tényleg van olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg van olyan hogy 10 perc sz.ex elég és halkan jel nélkül elélveztek?

Figyelt kérdés
Mostani barátnőm ilyen és azt mondja hogy neki jó,. De én ezt a teljesítményt 0nak érzem a részemről

2023. dec. 2. 18:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%
Idén két olyan nővel is voltam, akiknek 5 perc se kellett. Ez különösen azért volt megkönnyebbülős, mert exek eléggé ráparáztak arra, hogy nem volt orgazmusuk - nos, lehet, hogy nem csak tőlem függött.
2023. dec. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%
A legtöbb csaj ilyen, nehogy bevedd már ezt, hogy mindenkinek 30-40 perc kell, vagy akár több mint egy óra. Férfiak is nagyon kevesen bírják ezt, a nők sem igénylik, sőt, nem is bírják. Az én barátnőm is 10-15 perc alatt elmegy 2-3szor is a farkamtól, ezután olyan érzékeny lesz a csiklója, hogy hozzá sem lehet érni a puncijához. És nem az első ilyen nő az életemben... Olyan is volt, aki dugástól nem tudott elmenni sehogy, mondjuk őt dughattam volna bármeddig, ha bírtam volna, de fizikailag ő sem bírta volna szerintem. De ujjazástól eltudott menni 2-3 perc alatt, utána ő is olyan érzékeny lett, hogy behatolást se bírta utána.
2023. dec. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
63%
Bocs hogy itt kell megtudnod, de a csikló érzékenysége nincs hatással a behatolásra. :D Szóval az exeidnek maximum kedve nem volt folytatni.
2023. dec. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
78%

#13

Ott a pont, ez volt az első gondolatom a kis felvágós buta nyominger kommentjénél 🤣

2023. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
45%
Na oké, akkor majd megmondom a barátnőmnek is, hogy biztos kamuzik.
2023. dec. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
77%

Én is hamar eltudok menni, csak az a baj, hogy én üvöltök, hogy jaj de jó, jaj de jó, és emiatt a szomszéd állandóan veri a falat, vagy a radiátort. 🤷

Nem értem. Csinálja ő is aztán annyi. Tudom sajnálni.

2023. dec. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!