Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem érzem kismamaként kívánato...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem kismamaként kívánatosnak magam, így nem szívesen vagyok együtt a férjemmel?

Figyelt kérdés

Persze van köztünk szex, de már nem élvezem annyira nagy hassal, megváltozott testtel, főleg, hogy itt fáj ,ott fáj, sehogy sem kényelmes és szerintem bár sokat nem hiztam, de a hatalmas hasam, a megváltozott melleim ,hát mindenek csak nem szexik. Persze a férjem próbál győzködni, hogy így is kívánatos vagyok, de a tükörben én nem ezt látom.

Igyekszem nem elhanyagolni őt ezen a téren sem , de már egyre nehezebb. Hölgyek, más is volt így a várandósság alatt?



2023. nov. 28. 21:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
9-es! Nekem állandóan mozog. Nem tudom mikor alszik, de napközben soha az biztos. A dokim is mondta, hogy nagyon mozgékony gyerek és a védőnő és negyed óra keresgélés után találja meg általában a szívhangot. Szóval nekem kb mindig mozog, szex közben is .
2023. nov. 29. 12:03
 12/12 anonim ***** válasza:
51%

Kutyapóz esetleg? Talán az lenne a legkényelmesebb.


A többit viszont neked fejben kell rendezned.

2023. dec. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!