Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tippek első "randihoz" örömlán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tippek első "randihoz" örömlánnyal. Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban sajnos bárhogy próbálkozom, nem találok magamnak olyan nőt, akivel ágyba is bújhatnék, elegem lett a társkereső appokból, ahol csak a kinézet számít, és még a ronda nők is válogatnak... Úgy döntöttem, minek fizessek vacsorát, italokat ezeknek, amikor ugyanannyiért biztos szexet is kapok, még jobbat is. Nem voltam még azonban sosem ku*vánál, aki már tapasztalt, mit tanácsol? Orális kényeztetés nem ajánlott az én részemről? Mennyibe kerül egy fél órás alkalom egy igényesebbnél? Gumival nem kapok el betegséget? Ha engem kényeztet, ahhoz is maradjon gumi? Köszönöm előre is!


31F



2023. nov. 25. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Legyen nálad pénz és gumi.
2023. nov. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Ezt mind a csajtól kell megkérdezned.
2023. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Gumi nem kell, azt mindig a lányok adják...


Nézelődj rosszlányokon, keress olyan csajt ahol vannak értékelések.

Akit agyondícsérnek ott tuti nem ér csalódás.


Fél óra olyan 20e-től kezdődik egy jobb lánynál.


Az igényesebbek megmosakodnak két "munka" között így elvileg felőled is mehet az orál de én inkább nem szoktam csinálni.

Ha gumi nélkül kéred az orált az feláras, általában +5e pénz.

Nem fogsz elkapni semmi betegséget.

2023. nov. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Sztem a pénztárcádra figyelj.
2023. nov. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

- Olyat válassz aki szimpi.

- A képen látottakból vonj le 3-4 pontot (főleg a műtermiekből).

- Ne menj olyanhoz akinek nincsenek értékelései.

- Brifkó, teló, óra stb. vidd be magaddal tusoláshoz (az ördög sose alszik).

- Nyalnod felesleges, nem fogja élvezni a prosti (sokan nem is hagyják). A pénzedért van veled nem azért mert annyira hű de nagyon kívánná nap mint nap az aznapi x. kuncsaftot.

- Az árakat a prostival beszéld meg (amint felhívod szinte kérdés nélkül mondják). Órára menj inkább, a félóra az nagyon futószalagos.

2023. nov. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!