Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi volt a legcikibb szexélmény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legcikibb szexélményetek?

Figyelt kérdés
2023. nov. 23. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Kis merettel szembesultem.


24N

2023. nov. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Mennyire volt kicsi? :)
2023. nov. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%

Húú...


Hát az úgy volt, hogy valami alföldi srác rámmászott egy BDSM társkeresőn. Eljutottunk odáig, hogy nekem pont nem volt senki játszóstársam ő meg...létezett. Foglalt egy szállást egy drága helyen, 8 órát vonatozott és virágot is hozott. Amikor megláttam elundorodtam tőle, de valahol furdalt a lelkiismeret, hogy miattam 8 órát utazott, lefoglalt egy szállást, szóval belementem.


Gáz volt a srác, de gondoltam jó dom az ágyban, hiszen annyit mesélt a tapasztalatairól. A "szex" 5 perc 3 másodperc volt. Ebben a szexben benne volt a levetkőzés, kötözés, fenekelés, mellkínzás, torkondugás (ez volt a 3 másodperc. Konkrétan berakta a számba és egyből elsűlt) majd a felöltözés. Ha ez nem lett volna elég, egész éjjel amíg tettettem, hogy alszok megpróbált rámmászni és olyat tenni amiben megegyeztünk, hogy tabu.


És fura szaga is volt az embernek. De legalább reggel lelépet korán én pedig svédasztalos reggelit reggeliztem.

2023. nov. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
#2 Az átlagos méret az új kicsi.
2023. nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3# Durva sztori. :D
2023. nov. 23. 13:56
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Amikor véletlenül megláttam anyukámat és az élettársát szexelni. Az is ciki szexélménynek számít?
2023. nov. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Akkori barátom rokonai ránk nyitottak miközben lovagoltam a srácon.

26n

2023. nov. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Mikor a srácnak nem állt fel, de végig nyumtuk a szexet, ő meg végig kommentelte, mintha milyen nagy lenne a farka. XD
2023. nov. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hogy nyomtátok végig, ha nem állt fel? 😅
2023. nov. 23. 15:08
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Nyaraláson azzal izgattam fel a csajt, hogy meséltem, hogy dugtam a barátnőjét, amikor végeztünk a dugással és kimentünk a nappaliba, ott volt a barátnője ...
2023. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!