Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, hogy álltok a nyilváno...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hogy álltok a nyilvános pucérkodáshoz ? Volt már, hogy nyilvánosan valami intim részt mutattatok magatokból ? Mi volt az ?

Figyelt kérdés
2023. nov. 22. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Max ha ruha ala belattak.

Csak volt higy a szél felfujta a ruhat, vagy tanc kozben.

Esetleg csuszdazas kozben melltarto vagy bugyi oldalra csuszott, de ezeket azert nem sokan látják.

2023. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Nudista strandon.
2023. nov. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Spanyol tengerparton és németországi szaunákban annyira durván megszokott a nudizás, hogy férfiként érzem magam zavarban a sok fiatal lánytól, akik full pucéron nyomják, mert ott ez természetes.


Itthon szerintem a kis népesség miatt van egy ilyen túlzott önféltés az emberekben.

Itthon eszemben nem jutna pucéron szaunázni, fürdeni pláne, mert rengeteg ismerősöm van, és tartok tőle, hogy valakivel összefutok.

Külföldön sosem érzek ilyet, ott nudizok én is és a csajom is.

2023. nov. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

Nekem volt. A párommal mentünk bdsm partyra, és előtte még beugrottunk a boltba. Nem akartam leizzadni így levettem a kabátom. Egy olyan felső volt rajtam ami full átlátszó, és szívecskés melltapasz díszítette a melleim. Emellé lakk nadrág.

Ez volt az egyetlen

2023. nov. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Max ha szemből beláttak, mikor keresztbe tettem a lábamat, de akkor sem lát valami sokat.
2023. nov. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Szoktam nudizni így ez nem okoz gondot. Popsi , punci, mell villantás, vagy csak meztelenkedni ezeket

szoktam csinálni.25N

2023. nov. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#3 Érdekes, mi voltunk 3 éve Spanyolországban, de egyetlen nőt se láttunk még csak monokiniben se... Biztos nem nudista strandra mentetek? :D
2023. nov. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

7# biztos. Voltunk már Mallorcán is, Tenerifén is, nagyon sok parton.

A fiatalok is ledobják a felsőt, semmi szégyenérzet.

Ha legközelebb mentek, nézz körbe jobban! 😁

2023. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!