Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek tetszik ha egy férfi gyorstüzelő de szájjal kielégít titeket vagy feltétlenül a "hagyományos" úton szeretnétek elélvezi?

Figyelt kérdés
Esküszöm egy haverom kérdezte😂

2023. nov. 22. 19:12
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
25%
18: Nevetséges tudatlan hülyegyerek vagy !!!!!!!!!!!!! A szex nem a nő orgazmusa miatt van, hanem a megtermékenyítés miatt. A nők töredékének van, lehetséges orgazmus dugás közben, mert a nők orgazmusának, SEMMI köze a szexhez, dugáshoz, szaporodáshoz. Csak a NAGYON ostobák gondolják, hogy a női orgazmus összefügg a dugással. A nők orgazmusa ezektől teljesen függetlenűl véletlenűl kialakult tulajdonság. A férfiak orgazmusát elinditó idegek, a nők nagyrészénél is kialakul, csak funkció nélkül, véletlenszerűen oszlanak el a nők nemiszervén. Ezért ilyen meghatározhatatlan és gyenge a nők orgazmusa a férfiakéhoz képest.
2023. nov. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
80%

21

Szánalmas kreált magyarázkodás. És hülyeség is.

2023. nov. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
83%
21, igen, gyenge… :D te se jutattal meg not a csucsra. Idiota…
2023. nov. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
85%

"A szex lényege a szaporodás, ha esetleg erről még nem hallotatok volna."


Ha te csak akkor szexelsz egész életedben, amikor éppen utódnemzés a cél, akkor senkit nem fog zavarni, ha gyorstüzelő vagy. xD

2023. nov. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
84%

"A férfiak orgazmusát elinditó idegek, a nők nagyrészénél is kialakul, csak funkció nélkül, véletlenszerűen oszlanak el a nők nemiszervén."


Tudatlanságról árulkodik, amit írtál.


"Ezért ilyen meghatározhatatlan és gyenge a nők orgazmusa a férfiakéhoz képest."


Nem láttál még női orgazmust.

2023. nov. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
76%

21. El kell keserítselek, hogy a női orgazmus komoly összehúzódásokat okoz az ottani izmokban.


Menzeszre is jó, ha késik, mivel be tudja indítani. Így igenis van szerepe, de ezeket általában olyan írja aki szűz és csak képen látott puncit. ^-^



Egyenként nekem nem tetszene. Számomra fontos a szex a kapcsolatban. Elmegyek a nyalástól is, de nagyon hiányozna a behatolás. :)

2023. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
84%

Én vagyok az az ufó, aki csak hüvelyi úton tud elmenni. Emiatt a nyalást se szeretem annyira. Nekem így, ez hosszútávon probléma lenne. Nyilván néha mindenkivel előfordulhat.

(Van barátom, nem kerek privátot.)

2023. nov. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
12%

22,23,24,25:A valósággal, a tényekkel szemben hadakoztok. Rendben mutasatok egy tudományos kutatást, az elmult 100 évből ahol sikerült megtalálni a női orgazmus okát, magyarázatát, evoluciós szerepét. Nem fogtok találni, de azért csak hajrá !!! És ez már önmagában bárkinek felkeltheti a gyanakvását, hogy erre a hétköznapi dologra nincs egy tök egyértelmű, tudományos magyarázat, mint a férfiak orgazmusára. Azért nincs magyarázat, mert ez egy véletlen jelenség, mint a például a férfiak mellbimboja, aminek szintén nincs funkciója mégis kifejlődik. És mivel nincs funkciója, ezért nem számít milyen, sikerül, ahogy sikerűl.

Az pedig semmit nem cáfol, hogy valakinek erős az orgazmusképessége mert a véletlenbe belefér, hogy valakinek könnyen gyorsan van orgazmusa, a nők nagyrészének lassan és nehezen, egy részüknek, meg egyáltalán nincs.

Az iteni kérdésekből is az derül ki, hogy nők orgazmusa nehézkes, gyakran vannak olyan kérdések, "Miért nincs orgazmusom ?","Hogyan legyen orgazmusom ?", "Miért fáj, miért görcsöl orgazmusnál ?"

Nyilván ez nem tudományos, reprezentatív minta, de azzal összevetve hogy a férfiaknak nincs ilyen problémájuk, vagy több nagyságrenddel kevesebbszer, azért árulkodó eredmény a női orgazmus ÁLTALÁNOS GYENGESÉGÉRŐL, BIZONYTALANSÁGÁRÓL.

2023. nov. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
97%

28

Attól, hogy te a gyk-n leírsz valamit tízszer, még nem lesz tény....

Szánalmas ez a körcsös közdelem a saját hülyeségeiddel. Egyértelműen tudod, hogy te vagy az elenyésző kissebbség a normális szexre képes férfiak közt, ezért próbálod kézzel-lábbal bizonygatni, hogy márpedig te "normális" vagy.

Az igazság az, hogy ha minden hülyeségben igazad lenne, akkor se számít. A szexuális aktusok közül 1-2‰ (ezerből egy-kettő) ami a szaporodást szolgálja, a többi csak az élvezetet és arra te alkalmatlan vagy. Nem számít miért. Mondjuk, hogy mindenben igazad van. Akkor se kellesz a kutyának sem mert egy önző szemét vagy aki megelégszik a saját örömével és leszarja a nőét. Ha nem így lenne, nem hadakoznál ennyire egy tök anoním fórumon névtelenekkel szemben, hogy bizonygass bármit is. Abba is hagyhatod. A gyorstüzelő mindegy miért gyorstüzelő. Csak az számít, hogy nem képes arra ami egy párkapcsolatban mindenki más szerint alap. És ettől kezdve nem is számit mit mondasz...

Részemről lezártam.

✌️

2023. nov. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit tudok, hogy orgazmus hatására erősebben nedvesedik a nő, aki könnyítő a behatolást. Az összehúzódások segítik a spemiumok célbaérését. Plusz spontán peteérést is beindíthatnak. Nekem ez elég hasznosnak tűnik...
2023. nov. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!