Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bírnátok-e 100 napig orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bírnátok-e 100 napig orgazmus nélkül? A barátnöm erényövet tett a farkamra. De minden este leveszi, és jól megmasszirozza. 25F

Figyelt kérdés

2023. nov. 20. 09:58
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

7#

Például?

2023. nov. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
#11 nekem jött a kérdés? úgy értettem hogy kicsit türelmetlen vagyok szex terén.
2023. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
33%

Ti is betegek vagytok akik belementek hogy ilyet rátok tegyen :D

Mi ez a beteg világ már :D

2023. nov. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
76%

#13


Valakinek meg az beteg hogy valaki orálozik.

Dédanyádnak meg az lenne beteg hogy kotonnal b*szol

2023. nov. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

2 hét volt a max amit eddig kibírtam erényövben.

100 napot tutira nem bírnék ki.

Meg aztán, pár hét után éjszakai magömlés is van.

De én már két hét alatt annyira ki voltam, h kb pár perc alatt hatalmasat élveztem.

Szerintem ha mindennap leveszi és masszírozza, az egy ponton túl már inkább kínzás, ha nem élvezhetsz el.

Hallottam olyat h pár hét után hozzászokik az ember és utána már hosszabb időket is kibír.

Nálatok eddig mennyi volt a maximum idő, vagy rögtön 100 nappal kezditek?

2023. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
#15, az elsö, de lehet, hogy túlvállaltam magam.
2023. nov. 25. 12:31
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Ugye így történik az a masszírozás, aminek nem lehet elélvezés a vége, hanem csak anélküli visszazárás?

Elöször kezek hátrakötése, aztán övecske kinyitása, levétele, farokmasszázs majd annak abbahagyása, erényöv visszazárás, mindenképp mindezeknél később szabadulnak csak a kezek. A kézhátrakötés ennél a játéknál arra is jó, hogy te tutira ne érhess a farkadhoz, és arra is, hogy az egész játék egyik pontjánál se tudsz mit tenni, nem magad veszed le, levett övnél is a masszázsnak se az elejét, se a végét nem te szabod meg, a masszázs vége után nem tudod befejezni magad (ahogy egyáltalán magadhoz nyúlni is lehetetlen lenne így), és a visszazárás ellen se tudsz mit tenni.


Persze elvben az is lehetséges, hogy magad se akarsz ellene semmit tenni, egyik részlet ellen se, hanem mindet magad is így akarod. Ha én is ilyen pasi lennék, aki a kérdés tartalmát megkapni vágyja, lehet kipróbálnám azt is, hogy nincs kézkötés, mert magam is az elélvezés elmaradsát akarnám ez esetben, ám szerintem ekkor mégis lenne kísértés a „rossz helyre” nyúlásra (mondjuk magamból indulok ki), ergo azért még kérném is a kézhátrakötést, hogy biztos lehessek abban, hogy nem tudok nyúlkálni.

2023. nov. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
48%

A 9-esnek igaza van, valóban, szó szerint f@szság.

Bár egy olyan srác, aki ezt megtenné, írhat nyugodtan.

F

2023. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem így akarja az asszony megúszni a szexet !
2023. dec. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez a fajta orgazmus kontroll izgató, de 100 nap? Az rengeteg. Egy hét még igen. De nem több, mint 3 hónap.
2023. dec. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!