Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem sikerül a barátomnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül a barátomnak?

Figyelt kérdés
Már hosszú ideje próbálkozunk a barátommal, hogy lefeküdjünk, de mindig amikor oda jutnánk, neki lelankad. Nagyon rástresszel és én sem tudom megnyugtatni. Engem viszont nagyon zavar már ez. Mit ajánlanátok, hogy mit tegyünk?
2023. nov. 17. 18:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Vajon miért is olyan rossz?
2023. nov. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Türelem, türelem és ne stresszeljetek (tudom, mondani könnyű...)

Ami a sráccal történik tök normális, a lényeg, hogy ne tegyél rá terhet, ne azt lássa, hogy csalódott vagy.

Töltsetek el úgy egy estét, hogy nem arra készültök fejben, hogy szexelni fogtok. Nézzetek meg egy filmet, igyatok egy pohár vörösbort.

Leírom, hogy milyen szitut tudnék elképzelni. Fekszel a kanapén, fejed a párnán és csak nézed a filmet. Ha a barátod nem fekszik melléd magától, kérd meg, hogy bújjon hozzád. Te legyél a kiskifli és feküdjön mögéd. És csak nézitek a filmet. Előbb-utóbb elkezd simogatni, ha esetleg nem tenné, akkor kezdeményezz Te, de ne úgy, hogy azt érezze, a szex miatt csinálod. Simogasd a kezét, a csípődet told hozzá a lehető legközelebb. Szerintem ettől minden pasi beindul ;)

De ne tegyél többet, élvezd, hagyd, hogy ő kezdeményezzen mindent. Ha azonnal lecsapnál a "lehetőségre", akkor lehet, hogy megint rástresszel. Engedd el magad, történjenek úgy a dolgok, ahogy ő akarja. Biztos vagyok benne, hogy nem kell hozzáérned ahhoz, hogy merev legyen :)

De nincs tökéletes forgatókönyv, szóval nem folytatom.

Viszont én megpróbálkoznék ezzel, hogy átadnám magam neki, csináljon Veled, amit akar. Csukd be a szemed és élvezd. Nincs rajtatok nyomás, nincs kapkodás. És ne a tökéletes, filmbe illő jelenetet képzeld el, mert ennek a srácnak most csak az kell, hogy sikerélménye legyen.

Sok sikert, remélem összejön nemsokára :)

38N

2023. nov. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

fogd meg neki kézzel, vagy először csak verd ki neki. Egyébként ez gyakori,normális dolog. Neki ez nagy kudarc

Hany évesek vagytok?

2023. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Segíts rá kézzel ne caak el várd, de számíts rá hogy nagyon kicsi lessz a stresztől
2023. nov. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14vagyok

Reggel jobban menne ébredés után, közös fürdés vagy kis pia segíthet

2023. nov. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Sok türelem, normális
2023. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kis pálinka vagy valami
2023. nov. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ment már?
2023. dec. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!