Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első szex, orál előtt általába...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex, orál előtt általában sosincs tisztálkodás? Ott ez nem számít, vagy van akinél egyébként sem?

Figyelt kérdés

Eddig 2 hosszú kapcsolatom volt, nem vagyok az alkalmik híve férfiként (igen fura, de ez van).


Nálam mindig megszokott volt és elvárás, hogy orál vagy aktus előtt kimegyek megmosni a szerszámot, vagy letusolok gyorsan. Ezt a páromtól is elvárom minden esetben, különben részemről nincs orál.

Ha tusolás után egyszer is elmegyek pisini, akkor is megmosom, ha orál lesz.


Arra lennék kíváncsi, hogy ez másnál hogy van?

Alkalmi vagy tartós kapcsolatokban ezt ti is elvárjátok, vagy nem számít?


Van olyan, aki kifejezetten azt szereti a nők körében, ha nem teljesen friss egy szerszám orál előtt?

Engem is kényeztettek már autóban, hosszabb nap után, vagy házibuliban, de azonnal átfut a fejemen, hogy biztos van azért egy minimális szaga, íze, hiába vagyok maximálisan igényes.


Bulikban el nem tudom képzelni, hogy képesek lányok idegenekkel orálozni azonnal. Olvasom itt sokszor, hogy van akinek a párja sem csinálja…


Én vagyok finnyás, és túlreagálom?


Épp ismerkedős fázisban vagyok, és nem szeretném elrontani azzal az esetleges elkövetkező együttlétet, hogy hazaérünk randiról, majd csókok hevében leállítom, hogy tusoljunk egyet.


Szóval, mi az ideális szerintetek? Nálatok ez hogy van?

(Főleg az alkalmi és első együttlétek érdekelnek most)


2023. nov. 13. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvárom,de nem feltétlenül kell közvetlen előtte. Ha mondjuk 1 óra eltelik,még akkor is szalonképes. F
2023. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A tisztaság alap. Ahogy az első is írta, azért nem baj, ha nem közvetlenül előtte volt, csak legyen tiszta.

N

2023. nov. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én férfiként a magam részéről nagyon fontosnak taetom, hogy előtte zuhanyozzak, de a nőknél nem zavar, ha ő nem. Bevallom, én kifejezetten szeretem, ha van egy kis aromája a puncinak, vagy ha mondjuk érzem a nő izzadt hónaljának a szagát. De tudom, ebben nem vagyok teljesen tipikus.


F43

2023. nov. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Alapvetően, egy közös zuhanyzás előjátéknak sem utolsó.


Engem mondjuk az a kifejezés, hogy "elvárom" már kissé riaszt.


Igen, fincsi a frissen mosott, és undi a beizzadt, de én mondjuk simán rábukok a pasim farkára egy fél nap után is, ha épp úgy alakul. Ő ugyanígy.

2023. nov. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
100%

Azért egy alap higiénia legyen.

Buli előtt szoktunk mosakodni.

2023. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Előtte zuhany mindenképpen

F

2023. nov. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!