Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy én a kis,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy én a kis, könnyű lányokra bukok?

Figyelt kérdés

Én is gyenge fizikumú vagyok. Talán még 40 kg-os lányt felbirnék emelni, nehezebbet már tuti nem. Esküvői fotónál is csak ilyen súlyút birnék megtartani, és ez sem lenne számomra egyszerű.

Ettől én is jól nézek ki, Justin Bieberre hasonlítok, de nekem csak a könnyű lányok tetszenek ez miatt. Mások is vannak hasonló cipőben?



2023. nov. 11. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Mások nincsenek így, csak egyedül te vagy ilyen.

Mégis mit akarsz tudni?

2023. nov. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze legyen 20 max 30 kg emelgesse a faxom.a nehezebb csajokat az ágyban
2023. nov. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
JB nem néz ki jól.
2023. nov. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem is az ideálom a vékony lányok, de nekem még az 55 is lehet vékony, amit elbírok. Én 182 cm magas vagyok és 64 kg
2023. nov. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én meg Zom Selleckre hasonlítok. Nincs bajom a 80 kiló felettiekel sem, egy a bajom, hogy azok már nem akarnak lovagolni. Mint ahogy a feleségem sem. (86 kg)
2023. nov. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tom Selleck, elnézést.
2023. nov. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Azt ugye tudod, hogy a 40 kg az kb egy max 145 cm magas felnőtt nő egészséges súlya? 150-155 centisnek is kevés már, pedig az is elég alacsony termet.

Justin Bieber amúgy max a 13 éveseknek tetszik, egy kicsit is érettebb kamaszlánynak, pláne felnőtt nőnek már elég kevésszer.

A lúdfing fizikum meg a többségnek taszító. Nem kell olyannak lenned, mint egy erőemelő, de basszus, 40 kg-ot még egy nem kondizó, szimplán erősebb csaj is elbír…Nagyon ciki egy egészséges felnőtt férfiembernek.

2023. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!