Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden orgazmusom ugyanolyan. ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden orgazmusom ugyanolyan. Ez baj? Nektek is? Írhattok fiúk lányok is.

Figyelt kérdés
Mármint nincs kiemelkedően jobb. Itt szexről beszélek ha csak kiverem az nyilván "gyengébb"
2023. nov. 10. 18:08
 1/6 A kérdező kommentje:

Nyilván vizuálisan jobb de csak az agyamnak pl ha torokra élvezek vagy pl popóba.

Vagy ha egy olyan testű nővel vagyok. De ugye ez csak a szemnek jó.

2023. nov. 10. 18:10
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk nem baj, sőt a 'lőtéri kutyát nem érdekli, hogy neked milyen orgazmusod van' kategória.
2023. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ne beszélj a többiek nevében. 😉😉

Nem szűzeknek szólt a kérdésem. Vagy írtam volna a kérdésben?

😆😆

2023. nov. 10. 18:48
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem minden orgazmus ugyan olyan. Van amikor erősebb, van mikor gyengébb.

Attól függ mennyire vagyok ott agyban, mennyire vagyok el lazult, történt-e bármiféle rá segítes előtte.

Mennyi volt az előjáték, vagy csak egy gyors menet történt.

Vannak-e játékok közben.

Nőként képes vagyok a hüvelyi és csiklo orgazmusra is. Sőt spriccleni is. Párom ismeri hogy mikor nem szabad abbahagynia, hogy a mennyekbe legyek. Szóval elég változatos tud lenni az orgazmis.

De a páromon is ezt veszem észre. Van mikor meg remeg alattunk a 6 emelet, de van mikor az ágy is alig remeg meg. Szóval elmondhatom egy orgazmusunk sem egyforma.

2023. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Hidd el tényleg senkit nem érdekel hogy te nem tudsz tenni semmit ellene.

Minek hokizol??

2023. nov. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hidd el nem kötelező ide válaszolgatni.

Feküdj vissza aludni még.

Még ma rendet is kell tenni a szobádban anyádnak megigérted tegnap.

2023. nov. 11. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!