Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostik közel 99%-a lusta,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostik közel 99%-a lusta, mint a disznó?

Figyelt kérdés
Én legalábbis ezt tapasztaltam. Ha nem vagy gyorstüzelő, tehát 2 percnél tovább kell kézimunkázni/szopni/kefélni, elfáradnak, és elkezdenek bunkózni. Emellett úgy mozognak az ágyban, mint egy fadarab.

2023. nov. 8. 08:59
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
54%
10# Te egy kincs vagy
2023. nov. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%

11. Kincs, de jelenleg munkát keresek, annyira nincs lehetőség. Tavaly 155 helyre jelentkeztem, mint gyakornok. Szóval.. marad a szívás, sajnos sok munka a haveroké és az ő rokonaié lesznek. 😪


Szóval még van hogy ritkán meg is értem hogy valaki ilyen munkához folyamodik, ha olyan az anyagi háttere és nem lustaságból teszi azt. De nekem nem lenne gyomrom, sem gerincem ehhez.

2023. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
47%
Ha 2 ujjal piszkálva és öklendezve mélytorkozva is 20-t keres akkor miért ne a könnyebb utat válassza? A legtöbben nem véletlenül nem vállalnak romákat azok nem hagyják az ilyesmit
2023. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
82%

Igen, egy futószalagos ilyen. Azért fizikailag sem lenne könnyű mutatvány, napi 5-6-8-10-x kuncsaft mindegyiknél eljátszani mennyire is szeretik, nap mint nap, hétről-hétre, hónapról-hónapra.

Ha kicsit odaadóbb, "barátnőfeelinges" k.rvát akarsz akkor a drágább kategóriából érdemes választani, amelyik csak naponta 1-2 kuncsaftot fogad - de annak annyi is az ára (rajtuk akarja megkeresni azt amit más 6-8 palin).

2023. nov. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon rosszul választasz, kérdező. Nekem még egyetlen ilyen tapasztalatom sem volt. Kedves és lelkiismeretes lányokkal voltam eddig. Mondjuk az értékeléseik alapján nem is vártam mást.
2023. nov. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Egy profi, betanított, hozzáértő csaj nem csinálna ilyet.
2023. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
58%
Én nem tudom miért vannak ilyen felvetések hogy ők lusták lennének. Akiknél eddig voltam azok mind kitartóak és szenvedélyesek voltak velem. Sose éreztem azt hogy gyorsan le akar rázni.
2023. nov. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

17


Örülj neki. Bizonyára idősebbeknél voltál, közülük tényleg ki lehet fogni olyanokat, akik normálisak.

2023. nov. 9. 17:41
 19/24 anonim ***** válasza:
70%
Nem csak lusták, hanem buták is. POnt azért vállalnak ilyen "munkát", mert máshoz se szorgalmuk, se képességük.
2023. nov. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
79%

17-es vagyok, nem idősebbeknél. Hanem fiataloknál.

19-es nincs igazad,nagyon sok okos intelligens lány van köztük, te valószínűleg összekevered őket az útszéliekkel xD

2023. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!