Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mennyire homo, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire homo, vagy sem ha jobban izgat ha a mellbimbómmal játszanak, sem mint a farkammal, vagy egyszerre?

Figyelt kérdés

A mellbimbóim nagyon érzékenyek és szeretem a finom érintéseket. Jobban érzem mint a farkam.


Ez meleges, vagy bejön nektek?



2023. nov. 5. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a meleges?
2023. nov. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennél ettől homoszexuális

Egyáltalán tisztában vagy a szó jelentésével.

Attól mert egy pasinak más testrésze jobban erogénzóna mint a pénisze az nem jelenti egyből azt hogy meleg hogy a saját neméhez vonzódik

29N

2023. nov. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Voltam egy örömlánynál tegnap és megjegyezte, hogy "annyira furi, csajos, hogy a melleidre jobban izgulsz mint a farkadra."

Persze mondta, hogy nem bántani akart csak viccesnek találta.

2023. nov. 5. 15:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyere el hozzám és én nem mondom ezt
2023. nov. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem kell túl bonyolítani , ha találsz olyan lányt aki mind ezzel a tulajdonságoddal együtt elfogad , akkor örüljél neki és éld vele boldogan az életedet .
2023. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez.Bármeddig tolhatom a nőt,nem élvezek el,ha nem kap egy kis törődést a mellbimbóm.

Szeretik is,gyakorlatilag akkor megyek el,amikor én akarok.Amúgy én sem örülök neki túlságosan...de ez van...

2023. nov. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mondtam hasonlót szombat este egy srácnak. Ha az vagy akinek gondollak, nem akartalak megbántani, csak meglepő volt :D
2023. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ari vagy, de tuti nem te voltál
2023. nov. 7. 06:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem is ez a helyzet.A csajom szereti is kényeztetni,amióta elmondtam neki.Sőt néha szinte sanyargatja is,mert látja mennyire élvezem ezt.
2023. dec. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!