Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hármas sex kollégával? Valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas sex kollégával? Valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Mind a hárman együtt dolgozunk 15 éve, én és a feleségem megbeszéltük hogy szeretnénk az egyik férfi kollégát bevenni harmadiknak,de hogy mondjuk el neki, tetszik neki a párom látom rajta de nem tudom hogy adagoljuk be neki
2023. nov. 4. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de nagyon izgalmasan hangzik.


Én is megdugatnám a feleségem a kollégáimmal :P De azért a feleségem nem dolgozik velük. Lehet nektek is érdemesebb lenne egy külsőst keresni inkább. Nehogy aztán kibeszéljen titeket.

2023. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én attól félek ha abba akarjuk hagyni egy pár alkalom után nehogy ne értse meg ezt
2023. nov. 4. 20:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

#2: Jogos félelem... mi ezért keresünk akár 80-100 km távolságból partnert, mondjuk havi 1 alkalomra.

Mi is férfit szeretnénk a feleségem örömére.


36F

2023. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#2 na pont ezért nem célszerű barátot, kollégát, ismerőst bevonni!

Egyébként ismerős vs. idegen: ismerőssel megvan az alap bizalom, de mi van ha eljár a szája a közös ismerősi körben? S nem tudod annyira egyszerűen zárni a storyt mert attól még folyamatosan össze fogsz vele futni (pláne ha kollégád).

Egy idegennél közlöd hogy köszi az eddigieket, de most már mást is szeretnék bevonni/kipróbálni és kész, többet nem találkozol vele, nem látod többet.

2023. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sokszor beszélgettünk erről a párommal de idegen fel sem merült csak ő konkrétan
2023. nov. 4. 20:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem kéne egy közös kollégával csinálnotok...


Viszont másik rizikó, hogy nem-e kialakul érzelmi kötelék köztük, olyan ami nem kéne.

2023. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Most lehet lebeszéltetek de talán így van jól
2023. nov. 4. 20:55
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
Engem is egy haverjára akart rábeszélni a pasim, de egyik se volt szimpi. Végül az egyik exemet vettük be! 😁
2023. nov. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ő mindkettőnknek szimpi de érted hogy kezdesz bele, figyelj megdugjuk együtt az asszonyt, tanácstalan vagyok, pedig nagyon jóban vagyunk
2023. nov. 4. 21:02
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

#5 ha csak egyetlen egy ember merült fel, ráadásul olyan akit jól ismer, akkor gondolkoznék... na nem azon, hogy megtegyem, hanem hogy miért kattant a csajom ennyire rá.

Ha a szándék, vágy van meg benne a hármasra akkor idegennel is "bevállalja". Ha a kollegádra van rákattanva akkor meg nem, de ugyebár mint mondtam erősen gondolkodnék...

2023. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!