Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik akik használt női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik akik használt női bugyikat vesznek az interneten ők mennyire éppek elmében?

Figyelt kérdés
van amelyk bugyi 50 ezer ft is van
2023. nov. 3. 08:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Az még érthető is ha pasiként izgul egy női bugyira valaki, de az miért van ha nőként női bugyiban fogadnak, majd a győztes nő odaadja a vesztes csaj bugyiját a pasijának?
2023. nov. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ez egy fajta fétis.


Nekem nem normális dolog, de ettől neki még lehet természetes, meg izgató🤷‍♂️


Kinek mi ugye?


Engem sosem izgatott ez!

2023. nov. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%
Nekem több visszatérő vásárlóm is van és teljesen normálisak. Jól szituált, jómodú pasik is vannak köztük, többen vezető beosztásban. Nem mondom, hogy nem találnak meg aberrált emberek, de a fétis és az épelméjűség között nincs sok összefüggés.
2023. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

"többen vezető beosztásban"



Ja pont a te bugyid kellene nekik amikor bármilyen csajt megkapnak a pénzükért.

2023. nov. 3. 11:44
 15/17 anonim ***** válasza:
Rendben, én csak válaszolni akartam a kérdésedre, de látom kár volt...
2023. nov. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mennyire épelméjű aki képes több millió Ft-t adni egy pár cm2-es bélyegért, amit utána semmire sem lehet használni? Ez ugyanilyen szenvedély, csak a szexuális inger erősebb mint a bélyegnézegetés ugyebár :) Senkinek sem ártanak vele, egészségére ha erre akarja a pénzét költeni.
2023. nov. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
egy "friss" illatos max 1 napos bugyi tényleg lehet izgató, de vannak a kategóriában akik rámennek erre a minél tovább legyen a hölgyön, egy hétig viseltetik meg minél mocskosabb legyen stb. részletekre, az már tényleg nem nagyon fér bele egy ártalmatlan fétis kategóriába
2023. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!