Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Képesek vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Képesek vagytok visszatartani tudatosan az elélvezést? Mert én férfiként próbáltam, de nem sikerült. Mikor már annyira közel voltam, akkor elég volt egyszer ráhúzni és spricceltem is.

Figyelt kérdés

2023. nov. 2. 10:03
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosan nem. De volt olyan hogy közel voltam nagyon az orgazmushoz, de valami miatt megszakadt.
2023. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyalásnál sokszor elhúztam a dolgot, mostmeg már nehezen megy. Öngól
2023. nov. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A nők fordítva működnek, ahhoz kell "dolgozni" hogy el tudják magukat engedni és jöjjön az érzés, nem ahhoz hogy elrontsd. Elég egyetlen rossz mozdulat, mondat és ki tudnak zökkeni a hangulatból.
2023. nov. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Olyan van, hogy valami kizökkent.
2023. nov. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De nők miért tartanák vissza? Épp ellenkezőleg, sokan arra kell koncentráljanak, hogy eltudjanak menni végre, vagy hogy beleférjenek abba az 5 percbe, amíg a pasijuk el nem durran.
2023. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan ütődött vagy, hogy csajokat kérdezel erről, akkor inkább nem is adok tanácsot. Túl későn veszed észer, hogy már jön, azért spriccelsz. Sokkal előbb kell érezni az előjeleket, hogy közeleg, akkor még meg lehet állni. De ehhez sok év gyakorlás kell. A nagyon fiatalok még nem érzik. Meg elmennek egy érintéstől is, mert ki vannak éhezve.
2023. nov. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen. Főleg ha nem lazulok el, akkor aztán bármi történhet, képtelen vagyok rá.
2023. nov. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lennének képesek? Pláne, hogy a szex két emberen múlik. Kiszáll a farkadból, vagy abbahagyja a csiklóizgatást, ha (még) nem akar élvezni. Ennek több oka lehet. Edging. Valaki nem érzi ugyanúgy a dolgokat elélvezés után, ezért kellemetlen, ha túl korán elmegy. Megterhelő is, mert utána könnyebben leszel fáradt, álmos.
2023. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!