Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig lehet szex nélkül,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet szex nélkül, ideértve az önkielégítést is bírni egy férfinak? Ha esetleg számit a korom 30-as éveim végén járok.

Figyelt kérdés
Kinek mennyi ideig sikerült?

#Szex, önuralom
2023. nov. 1. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Fiatal katolikus papokat és papnövendékeket kellene megkérdezni.
2023. nov. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Ha egy hónapig nem véred, lesz éjszakai magömlésed. Semmi gond. Távozik a trutymó természetes úton.
2023. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2023. nov. 1. 18:27
 4/12 anonim ***** válasza:
Én max 2 nap. Ha nincs punci akkor kiverem 40+
2023. nov. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Alvászavarokat okozhat, feszültséget, vérnyomást is felemeli.. nem egészséges tartogatni. Egy nő simán bírja sokáig is, de egy férfi a tesztoszteron miatt nem. Ahogy írta a 2-es, éjjel kiürül úgyis mikor ellazulnak az izmok és magömlésed lesz. Nekem első magömlésem 9 évesen volt, de nem jött semmi, csak nagyon lüktetett. Ugyanaz az érzés mint mikor elélvezel, csak nem jön semmi. Akkor 9 évesen szexel álmodtam, hogy egy nő tanít, gyönyörű, formás cicijei, mellei voltak és éppen a puncijából a seggébe kezdte tolni a farkamat. Szóval gyerekként is már eléri az embert ennek ténye. Anélkül, hogy elmondanák, rájössz mindenre... KEress egy lányt és húzd meg rendesen, ne tartalékold a cuccot, felesleges szenvedni, hogy meddig bírja az ember. Én mindennap csinálom vagy kiverem ha nincs lehetőség, igaz kapcsolatban élek.
2023. nov. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1-es, megkérdezném őket de nincs ilyen ismerősöm.


Köszönöm 4-es nekem ennél hosszabb ideig sikerült de szeretném minél hosszabbra kitolni ezt.

2023. nov. 1. 18:50
 7/12 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm a tartalmas hozzászólásod, de nincs lehetőségem, nincs barátnő, alkalmi kapcsolat sem, prostihoz pedig nem mennék semmi pénzért. Ezért szeretném elérni magamban a szexuális vágyak feletti teljes önkontrollt.
2023. nov. 1. 18:56
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy biológiai lény vagy, tele hormonokkal, ösztönökkel. Ezt elnyomni nem nagyon lehet, de kínozni persze szabad magad ha jól esik. Verd ki naponta legalább, ahozz csak a kezed kell. Nem a kontrollra van szükség, a kezedre ha nincs más.
2023. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8-as a válaszod de inkább megpróbálom nem is elnyomni hanem inkább felülemelkedni, túllépni ezen.
2023. nov. 1. 19:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Jellemzően egy, ritkábban két hét a max, amíg eddig sikerült kibírnom önkielégítés nélkül. Próbálom minél ritkábban. Ami nekem bevált: magány és egyedüllét kerülése, ill. mindig foglaljam le valamivel magam, elsősorban fizikai tevékenységgel (munka, edzés). A figyelemelterelésre ez a leghatékonyabb, de úgy a legjobb, ha ezt nem erőlteted, hanem annyira érdekel az a másik tevékenység, hogy beszippant, így észre sem veszed, és valami értelmes dologgal eltöltötted a napodat, ahelyett, hogy a gyíkot rángattad volna. Az nem működik, hogy összeszorítod a fogad és koncentrálsz rá, hogy ne gondolj izgató gondolatokra, ebbe szinte mindig belebukik az ember. Ezért írtam, hogy jobban működik, ha az első gondolatok jelentkezésekor az ember nekiáll valami fizikai foglalatosságnak, az gyakran elhajtja a késztetést, utána pedig már nem tér vissza. 40F
2023. nov. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!