Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyalásról mi a véleményetek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyalásról mi a véleményetek? Amerikai podcasteke már olyanokat mondanak hogy az nöies, vonás, és a pasik ezért nem csinálják

Figyelt kérdés
van amelyik csak szimplán nem szeretik, de ott az mondják hogy egy alfa nem csinálja
2023. okt. 26. 17:19
A kérdező szavazást indított:
pasi vagyok ekkora baromságot, én szeretem
pasi vagyok egyetértek
pasi vagyok szerintem is baromság. de én nem szeretem csinálni
csaj vagyok szegényt gyerekként fejre ejtették:) ez egy baromság. én nem tudok nélkülle élni
csaj vagyok egyetértek velük
csaj vagyok baromság az egész. de meg vagyok Nélküle
38 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Aki nem szereti az nem tudja hogy kell!
2023. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Több oka lehet, ha valaki nem szereti. Rossz tapasztalat, homoszexualitás, stb...
2023. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Az nem igazi (hetero) férfi, aki nem szeret nyalni. Max finnyás kisfiú. Nemhogy alfa 😂😂😂
2023. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de ő így gondolja megmondta, hogy az nőies. mivel ő domináns. már nálunk is hallotam hogy egy kicsit megalázó, ha a csaj eléd térdel itt is írta pár csaj. ezért ők arra jutottak, hogy a nyalás nem férfias. nem hallgatam végig a beszédet de ez a lényeg. náluk
2023. okt. 26. 17:50
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
#4 nézd mindenkinek joga van a véleményéhez. Attól még nem lesz igaza.
2023. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Barátnőm nincs oda érte, én se nagyon szeretem. Azt szereti, mikor megdugom rendesen. És nincs a kapcsolatunkban semmi férfi dominancia meg ilyen hülyeségek, egyszerüen így kívánja ő is.
2023. okt. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazi férfi nem kaztegorizál. Aki egyáltalán alfa szót használ, az egy komolytalan sértett kisgyerek. Egy férfi azt csinálja ami neki és a párjának jó, és teljesen lesz@rja, hogy egy töketlen incel milyen idiótaságot terjeszt éppen az interneten.


30/F

2023. okt. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ez ilyen formában baromság. Nekem sem a szívem csücske, de megteszem minden alkalommal és nem vágok hozzá pofákat. Az egyedüli dolog amit nem teszek meg az a térdelés. Nem térdelek le senki előtt, inkább ágyban hason fekve. Azt valóban nagyon nőiesnek vagy megalázónak gondolnám ha térdelnék valaki előtt és úgy néznék fel rá. Ez lehet csak az én hülyeségem, de ilyenbe nem mennék bele
2023. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!