Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a fajta vágy normális vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a fajta vágy normális vagy el kell nyomnom ?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok , és valamiért az hoz lázba ha úgy kezelnek mint egy senkit vagy egy rongyot főleg szexuális értelemben. Már majdnem azt mondom az izgat fel ha úgy kezelnének mint egy prostituáltat , aki csak szexre kell.

2023. okt. 20. 13:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon is jó és izgató egy ilyen sub lány nekem is bejön!
2023. okt. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
Ne nyomd el! Valósítsd meg, éld ki a vágyaidat!
2023. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%
Normális és nagyon is jó hogy ilyen vagy.f
2023. okt. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
Ne nyomd el! Sokkal rosszabb lesz! Állandóan ideges és feszült leszel! Valósítsd meg, éld át a vágyaidat egy megfelelő partnerrel!
2023. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem olyan extrém. Sokan szeretik ezeket az érzéseket, gondolatokat, mert valamiért összekeveredik a szexuális élvezettel, a megalázottság, kiszolgáltatottság érzése. De szerintem ezek leginkább csak gondolatban élvezetesek, a gyakorlatban sokkal ritkábban szeretnék megélni.
2023. okt. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 gabor49 ***** válasza:
52%
nem kell elnyomni engem is az alarendelt szerep izgat a szexben és azonkivul is pedig férfi vagyok
2023. okt. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sajnos normális.
2023. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!