Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki szereti ha a nő dominál rajta?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor ő hogy jött rá, hogy neki erre van szüksége? S megtalálta-e a boldogságát nagyjából? Vagy ez egy olyan éhség, mint a "drog, amit nem lehet megetetni"?
2023. okt. 15. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Igen, szeretem, ha egy kellően határozott vagy éppen magát próbálgató hölgy uralkodik rajtam. Fokozatosan alakult ki. Rájöttem, hogy izgat és kerestem rá lehetőséget. Kipróbálva még jobban izgatott és még többet akarok. Sok mindent sikerült már átélni, de még több vágyamat még nem.
2023. okt. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Nekem írhatsz. 🙂
2023. okt. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én igen, mindig erre vágytam.


30/F

2023. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, pasi vagyok én is. :-)
2023. okt. 15. 12:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, van ám..
2023. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na, de aki ilyen, az egy nem domináns nő mellett boldogtalan?
2023. okt. 15. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!