Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az a dolog amit csajok még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a dolog amit csajok még pénzért sem tennék meg szexben?

Figyelt kérdés
2023. okt. 12. 10:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Attól függ mennyi pénzért nem.
2023. okt. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Állatokkal nem, holttestekkel sem és semmilyen fekáliás dolgot se tennék. Továbbá olyat se ami fájdalmat vagy szenvedést okoz másnak, vagy törvénytelen vagy súlyosan etikátlan.


Homokos dolgok is kizárva.

Hetero férfi

2023. okt. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

Hát én egy alapból nem vagy pénz meg kocsi, meg nemtom nem sorolom fel az összes státusz szimbólumot őrült.

25 éves a heteroszexualitâsával teljesen tisztába levő férfi vagyok.


Viszont ha eleget fizet(ne kerdezzetek hogy mennyit mert kurv4ra nincs kedvem ezen gondolkozni) és ami még fontos, hogy biztos legyek benne hogy sohadesohadesohadesoha nem tudja meg senki. És persze ha valaki olyan perverz hogy mindenáron én kellek neki ès ezért még jó sok pénzt is ad akkor az nem nagy kéres pluszban tőle,hogy elmenjen kivizsgálni magát előtte, mert azért aidses semmi pénzért nem leszek.


Viszont ha ezek adottak, akkor mehetne seggbe, mehetne arcra, szopathatna hányásig, össze szarhatná, hugyozhatná az arcomat vagy a testemet. Nem maradandó sérüléseket okozva de még bánthatna is. Mondjuk ilyen kis szar a péniszembe dugni... azt lehet nem de az se biztos,de pl beszélhetne hozzám csúnyán, megalázóan kikötözhetne. nem tudom milyen szado-maxo őrültségek vannak. Sokmindent engednék azért.


Az gondokom ha nő lennék, akkor a szolidabb dolgoka, mint pl egy laza szopás hamarabb igent mondanék. Viszont a fájdalmasakra meg lehet később mondanék igent.

2023. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon szomorú volt olvasni, még férfiként is, amit a 3 -as írt...:/
2023. okt. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

3mas vagyok!


"Szomorú volt olvasni", többek között ezért nem tudhatja meg senki.


Azt nem írtam le

- mert az alapján, hogy nem vagyok sem perverz sem pénz őrült egyétermű volt - de én sem dugnék pl kisbabákat meg semmi olyat amivel másnak ártok.


Én vagyok az a srác aki nem jár fodrászhoz, kócosan magának vágja, aki lyukas cipőben jár, aki nem megy nyaralni, aki ha milliárdos lenne akkor is ugyan abban a csöves pólókban járna. Tömegközlekedik.

Szóval nem is tudhatod mit csinálnék a pénzel, hogy kinek vagy kiknek adnám a nagy részét(nem tudom én sem.)


Szerintem egy elég jól megindokolható erkölcsi értékrendem van, sőt már azt is bizonyítottam nem egyszer, hogy akkor is kiállok az elveimért ha az nekem az adott szituációban nagyon rossz.


De számomra az, hogy - nem mintha erre bármi esély lenne - egy multimilliárdos bácsi felajánlja vagyona egy részét, hogy megdugjon, vagy megdujam, vagy hogy legyen valami szexitájm, arra ha igent mondanék az számomra sem szomorú, sem erkölcstelen nem lenne.

2023. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Egyáltalán nem nézlek le ,nem azért írtam 3-as!

Most,hogy az 5-ös kommented olvastam,jobban megértelek.

A stílusodon pedig látszik,hogy értelmes ember vagy !

Sokban egyezik a természetünk,talán ezért is értelek meg.


#4

2023. okt. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

4-es6-osnak:


Nagyon jól esik, hogy válaszoltál! Köszönöm! :)

2023. okt. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
2# még jó hogy csajokról volt szó..😂
2023. okt. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Hussaro Hungaricus ***** válasza:

A legtöbb ember elsőre azt mondja, hogy bizonyos dolgokat soha, ő nem... Aztán sok esetben kiderül, hogy bizony van az a pénz.

Az őszinteséget tisztelem. Hogy valaki kertelés nélkül elmondja, bizony ő megtenné, csak a kérdés nőkre vonatkozott. Ők nem írtak ide, talán pont azért, mert ciki önmaguk előtt is beismerni, vagy éppen hazudni, hogy nem.


Ma olyan világot élünk, amikor az erkölcs viszonylagos, amikor a pénz a legföbb kincs, amikor a társadalmi elvárások erkölcs terén nagyon alacsonyszintűek. Az elveket legyőzte a pragmatikum, a spiritualitást a racionalizmus.

Szóval ma a legtöbb ember bizony sok mindenre képes lenne, akár emberi mívoltát is feladná, lelkét eljátszaná talmi örömökért, materiális javakért.

2023. okt. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Olyan nincs, minden csak pénz kérdése, persze feltételezve, hogy normál keretek között maradunk (az anál is normál).
2023. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!