Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban férfiatlan viselkedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban férfiatlan viselkedés lenne ha valaki válogat szex téren és inkább évekig egyedül van szex nélkül minthogy lejjebb adná az igényeket?

Figyelt kérdés
2023. okt. 9. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Figyelj, kisfiam, attól nem lesz FÉRFI valaki, hogy szexel, nem attól lesz FÉRFI senki. Attól max egy igénytelen elfajzott retkes korcs lesz, még a ló vagy a görény is jobban csinálja nála a szexet. FÉRFI attól ezs valaki, hogy önfegyelmet gyakorol és megvárja azt, hogy feleségül vegye szerelmesét. F
2023. okt. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%

Ha nekem is csak a fullos top10es bitang faszu és gazdag pasi kellene lehet egyedül halnék meg szex nélkül.


Maradj a realitás talaján

2023. okt. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
1 es vagyok, figyelj, 2-es, ez, amit írtam, nőkre is vonatkozik. Egyik nő sem becstelen ösztönlény, mint bármelyik dzsungellakó emlős. Hanem igényes NŐ, szó szerinti értelemben, aki nem adja a testét olcsó kalandokra.
2023. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy bizony. ÉSPEDIG, Férfi nem attól lesz valaki, hogy pénze van, meg nagy dákója. Ha valaki ETTŐl akar férfi lenni - és egy nőnek ETTŐL férfi valaki - akkor ott nagy a baj az emberi fajjal.
2023. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan időszakom első hosszú kapcsolatom után, hogy egy ideig egyéjszakásokat kergettem Tinderen. Nem feltétlen jelenti, hogy szex nélkül maradsz. Jó, nem jutott minden estére Pesten sem, de ha kellett, akkor találtam rá partnert.


Egy olyan év-másfél év telt el így mielőtt meguntam volna és visszatértem a következő komoly kapcsolathoz. Nem mondanám elvesztegetett időnek, mert sok mindent tapasztaltam és jobban kikristályosodott bennem, hogy mire is van szükségem az ágyban egy nőtől.


Nem kell szerintem egyáltalán leadni az igényekből. A szex számomra fontos része egy kapcsolatnak. Az élet rövid ahhoz, hogy úgy éljük le, hogy ezzel nem vagyunk elégedettek.


Jelenlegi párommal jól működik hál Istennek. Nyitott új dolgokra és szereti a változatosságot legalább annyira, mint én. Semmi perverzre nem kell gondolni, nem vonunk be harmadikat, vagy veszünk le bőr-latex szerkót és ostort a szekrényről... de nagyjából egy hullámhosszon vagyunk.

2023. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kértem kommentet privátban. a szex házasság előtt sülyos bűn! És becstelen, ótvar dolog, nem férfias, a legkevésbé sem, az utolsó csődör is lepipálja a sok szexmániás okostónit. Aki normális férfi, az tud várni és a feleségével éli meg a szexuális életet! Érthető? Emberek vagyunk és nem dzsungelben élő nemtudommik. Én magam is férfi vagyok, 40 felett, de tudom mi az élet rendje! Azt meg egyenesen büntetném, amikor a sok perverz egyán belehajszolja a barátnőjét a szexbe és aztán belehajszolja az abortuszba, a magzat megölésébe, a gyilkosságba, az ilyet életfogytos örtönnel kéne sújtani! De azt is aki anális fajtalankodásra készteti a lányt és a lányt emiatt kell megoperálni. Malacpörzsölővel kéne az ivarszerveit elintézni mindegyiknek.
2023. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Képletesen érve a pörzsölőt - de én börtönbe vinném az összeset, főleg mikor besikerül a gyermekáldás és kihátrálnak a felelősség alól, mert aki a szexben férfinak érezte magát, az az apaság és a férj-szereptől elmenekül, mert éretlen magára az életre is! Szánalmasok...
2023. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6- 7 eskék! A nők nem hibásak? Attól meg, hogy nem vagy férfi, nem itt kell frócsögni!
2023. okt. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!