Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuálisan lehangoló a pici...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan lehangoló a pici mell nagy popsi kombó?

Figyelt kérdés
Ha egy dundibb lánynak extra kicsik a mellei de a feneke meg jó nagy.
2023. okt. 8. 18:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ, ki az a nő aki ilyen.

Pl. Jennifer Lopezt nem hiszem, hogy a legtöbb pasi ne kívánná!

Vagy a szép fiatal brazil csajokat Rio de Janeiro tengerpartján, mikor pici bikiniben napoznak.

Nekik tipikusan kisebb mellük, nagyobb, kerekebb popsijuk van.

De ha mondjuk a sarki kisboltból Rozi nénire gondolok, aki 110 kiló és nagy löttyedt valaga van, mellé B kosaras lógó, lapos kis csöcsei, hát ő valamiért nem izgat annyira, sőt inkább lehangoló a látványa. :D

2023. okt. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
muti képet🙄
2023. okt. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Mutatsz képet? <3
2023. okt. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%
Nem a legcsinosabb alkat, de szexre attól még tökéletesen kielégítő, vonzó, élvezetes lehet.
2023. okt. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%
Sok ilyen csajt megdugtam Tinderről, könnyű célpontoknak tűntek. Nekem személy szerint nem a kedvencem, inkább fordítva szeretem, de attól még simán benne voltam a szexben. És nyilván vannak olyan férfiak akiknek meg pont ez jön be. Nem a legszerencsésebb kombináció, de sokszor egy nagy kufferbe jó pakolni.
2023. okt. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
53%

Mint egy körte?

KIRÁLY!

Legjobb faszállitó mint egy kamion.

2023. okt. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!