Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Mit gondoltok arról, ha egy pasi gyantáztatja a testét, igénybe vesz ilyen szolgáltatást?

Figyelt kérdés

Általában azt szoktam olvasni, hogy az se jó ha valaki teljesen csupasz, mert nem férfias, de az se jó ha nagyon szőrmók… Tehát az aranyközépút a megfelelő a legtöbb nőnek, a kicsit vagy max. átlagosan szőrös férfiak jönnek be nekik…


Csak ugye az a állapot nem igazán érhető el “mesterségesen”, ha genetikailag extrém szőrös vagyok, akkor kb. választhatok hogy fullosan szőrtelenítetem magam profival, vagy maradok ilyen extrém szőrös.


Az egyéb megoldások azért már elég durva kényelmetlenségeket okoznak és nem feltétlenül gondolom, hogy el várhatóak az ellenkező nem részéről.



2023. okt. 5. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Én nem szeretem a csupasz férfiakat. Inkább legyen szőrmók, mint csupasz csiga. De ez csak az én véleményem.
2023. okt. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Függ attól hogy alapból mennyire erős dús a szörzete....

Egy majommal én se tudnék dugni

2023. okt. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is attól függ mennyire szőrös a szőrös. Van olyan barátom (féri barát, semmi több) akinek pl.: szőrös a háta. Rajta nyilvan nem zavar, mert semmi nincs köztünk, nem szexelünk, de azon a pasin akivel igen, ott zavarna.


A másik, hogy intim területen is zavarna a dzsungel.


De elsősorban neked legyen kényelmes ill. az adott partnernek. Nem ciki megkérdezni. És látod embere válogatja.

2023. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nekem is szőrös a hátam is, a tarkóm is, a vállam is és a vállam alatt is.

Alap alapvetően szőke göndör hajam van és a legtöbb testszőrzetem az szintén szőke, de nagyin sűrű és hosszú is lenne, csak göndör… Viszont pl. a karomon a vállam alatt, csak nemrég olyan 25 éves korom körül kezdett el nőni a szőr, de az meg fekete… Jelenleg egyedül a tarkómat borotválom, illetve intim tájékon rövidre vágom villanyborotvával.


Az a baj, hogyha intim tájékon teljesen csupaszra borotválnám, akkor kontraszt miatt hülyén nézne ki… Ezért gondolkodom a gyantáztatáson.

2023. okt. 5. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Lényegtelen tulajdonság. Az sem mindegy, hogy aki a szőrt viseli az hogy néz ki... Ha egy izmos, sportos, "spártai harcos" macsó akkor még jól is áll ha szőrös a mellkasa. Ha egy csenevész 75 kg-s fickó akkor meg tökmindegy csupasz vagy szőrős :D
2023. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kevés vagy semmi szőr párti vagyok. Nem olyan nagy mérvadó viszont, szerintem vonzó a gyantáztatás mert látom hogy érdekli a külseje.
2023. okt. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

"egy pasi gyantáztatja a testét"


Szélsőségesnek érezném. A férfiak testszőrzet ápolásával semmi bajom, sőt örülök neki, ha nem dzsungel, de az idézett állapot nekem nem jön be.

2023. okt. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ki vagyok gyúrva eddig a csajoknak tetszett hogy hónalj mellkas has iintim részeken borortvált vagyok
2023. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!