Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent az, hogy szétdugott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy szétdugott popsi?

Figyelt kérdés

Azt értem, hogy sokat csinálta análisan: de az, hogy szét van dugva, az mit jelent pontosan? Látható is rajta valami? Vagy szex közben, érzésben más? Vagy?


Ha mondjuk valaki az mondaná, hogy egy korábbi barátnője popsija eléggé szét volt dugva, akkor az mire vonatkozik?


Van valaki, akinek valamilyen párjára illeszkedőnek érzi ezt a kifejezést és elmondaná, hogy pontosan mire érti?


Komoly kérdés, kérlek, ne írjatok humorizáló válaszokat!



2023. okt. 4. 23:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
44%

Pont olyan izom mint a többi és a pöcsödtöl nem fog se tönkremenni se látszani rajta semmi.

A fent említett hölgyek is alapos előkészület, síkosítás, hosszantartó tágítás után szerepelnek a videókban. Nyilván könnyebben tágulnak már, de nem az az alaphelyzet amit a filmeken látsz. Nem fordul ki a seggük és nem fossák le a bokájukat napközben.

2023. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Minden nőnek más ott is, mint ahogy punciban is. Van aki nagyon szűk és van akinek lazább az izomzat. Volt egy barátnőm ő szerette. Naponta többször is csináltuk akár, és egyszer szólt, hogy nem annyira tudja tartani. Utána csökkentettük és vissza álltak a dolgok.

Volt egy másik csaj aki szintén imádta, de neki gyengébb volt ott az izom. Neki kevesebb is elég volt ahhoz, hogy nehezebb legyen tartani.


Szóval ez nagyon egyén függő. Nyilván akinek erősebb az izomzat, annak sokkal kevésbé problémás ez a dolog. De akinek gyengébb annak komoly gondokat okozhat, hogyha nincs szünet.

2023. okt. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
22: volt valami látható nyoma, vagy csak a tartással volt gond? Szünetelés után teljesen rendbe jöttek?
2023. okt. 8. 00:07
 24/29 anonim ***** válasza:
55%
Én azon lepődtem meg hogy a barátnőm nem bírja popsiba, a barátnőjének a pasija meg mesélte hogy a csaja hogy szereti, meg bírja is. A barátnőm popsis mellett nőies alkat, a barátnője meg az az elől deszka hátul léc típus. Nem is értem hogy hogy bírhatja?
2023. okt. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez genetika, nincs rá matek és nincs is értelme külső alapján ítélni. Hittem már én is teltebb lányról (még laikusként), hogy hát biztos tág lesz, teljesen az ellenkezőjét tapasztaltam.
2023. okt. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

23/25 A kérdező kommentje:

Igen rendbe. A másodikkal most újra találkozni fogok. Velem csinálta először, de azóta volt másik pasi is és még jobban megkedvelte. Kíváncsi leszek most milyen lesz neki.


Neki úgy tudom, hogy akkor volt ez a visszatartásos gondja, amikor sokáig csináltuk csak popsiba. Kb 2.5-3 óra szex volt kisebb nagyobb szünetekkel.

2023. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
55%
Annyit jelent szerintem, hogy sex közben, után kicsit tágabb marad egy darabig. De hamar visszahúzódik. 14 éves korom óta szeretem a popsi sexet és kb 16 éves korom óta elég extrémen csinálom. És tökéletesen működik minden. Amúgy csak egy rosszindulatú duma. Szétdugott mell és száj, ezt is szokták mondani és ilyen sincs. 26L
2023. okt. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
De olyan van, hogy valakinek a fenéknyílása már nyugalmi állapotban, szextől függetlenül is kissé nyitva marad, állandóra? Tehát létezik ilyen, látott bárki ilyen gondot?
2023. okt. 11. 22:47
 29/29 anonim ***** válasza:
69%
Igen, végbélrák miatti műtét után lezárják és kivezetik hasfalon. Szextől függetlenül születési rendelleség esetleg lehet, de nem hallottam még olyanról, akinek nem lenne záróizma, viszont olyanról igen, akinem a végbélnyílása nagyon pici volt, így vágtak hozzá, méretre igazították. Ilyen tág mint amiket a videóban és képeken láttál csak akkor lehet, ha erőszakosan, hosszú idő óta feszítették és az izom megnyúlt, a tartó és támasztószövetek sérültek, elszakadtak. Pénisszel művelt popószextről maximum aranyere lehet valakinek ha naponta sokszor csinálja, de általában az sem lesz. A pénisz nem elég vastag és a behatolás akármilyen intenzív, nem tud kitágulni végleg. Anál szex után egy ideig tágabb, de az szépen összehúzódik. Az viszont igaz, hogy a szigmabél kicsit jobban utat enged újra és újra a mélyebb behatolásnak. A bél rugalmas és a pénisz képes a kanyarulatát magához igazítani, ezért később már nem fáj úgy a behatolás ha a belső anatómiai átrendeződés a pénisz hatására végbement. Ennek organikus tünete nincs és nem is lehet.
2023. okt. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!