Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha a pasitok elmondja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha a pasitok elmondja hány cm a pénisze akkor elhiszitek, hogy valóban annyi vagy leméritek kíváncsiságból?

Figyelt kérdés

2023. okt. 4. 20:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem mérem le. Igazából az számít hogy jó e a szex vele vagy sem. Ha működünk együtt mindegy mekkora
2023. okt. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyszer a jelenlegi barátnőmmel lemértük, de nem azért mert nem hitte el, hogy mekkora, hanem imádja hogy nekem mekkora, és valamiért felizgulva jött neki ez az ötlet, hogy próbáljuk ki. Mondjuk nálunk pont fordítva volt, nem hitte, hogy “csak” akkora, amennyit mondott, gondolom az exei sokat kamuztak neki méretben, és rossz volt a viszonyítási alapja. Beindított mindkettőnket.
2023. okt. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Mkdir ***** válasza:
A Péniszméregetők még gyerekek. Maximum gyerekciójuk lehet.
2023. okt. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én mindig lemértem szabó centivel. Sokan felhazudnak 2-3cm-et
2023. okt. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
10 de vannak pasik akik még ezt is balfaszul csinálják
2023. okt. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#14 😂😂😂😂😂


Aki lebukott nálad, kirúgdostad az ágyból az éjszaka közepén?

2023. okt. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi az a pénisz? 🤔
2023. okt. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
14-es vagyok, nem rúgdostam ki, sose volt még probléma a méretből, de hogy pl egy 16cm-es szerszámot miért kell 18ra felhazudni nem fogom sosem megérteni😂
2023. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!