Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz, ha titkon örülök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha titkon örülök annak, hogy a páromnak kicsi a pénisze?

Figyelt kérdés

Nem annyira kicsi, hogy élvezhetetlen lenne a szex, csak hát kicsi...értitek. Tudom, hogy őt ez nagyon bántja és nagyobbat szeretne, én meg persze vígasztalom, hogy tök jó ez, nem is kell nagyobb stb.

Igazából még örülök is neki, de az oka nagyon alantas, még leírni is szégyellem névtelenül

Szóval azért örülök neki, mert így talán kevésbe veszi észre az én hibám, mint pl a kicsi mell, narancsbőr, stb, és beéri velem, nem akar nálam jobb nőt.



2023. okt. 4. 14:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%
Az a gáz hogy mind a ketten súlyosan önbizalomhiányosak vagytok
2023. okt. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ez a gondolkodás fordítva is megvan ám, nem kell annyira szégyenkezni. Egy nagy csajozó haverom antik bölcsessége, hogy azok a csajok a legmenőbbek, akiknek van valamilyen szépséghibájuk, ami valójában nem számít semmit sem, de arra épp elég, hogy a csajnak egy pici komplexusa legyen tőle, amit kompenzálni szeretne. Ő úgy fogalmazta, hogy egy kicsit legyen deszka, vagy harapja ki a pókot a sarokból.
2023. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem, csak soha ne tudja meg!
2023. okt. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!