Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak anális behatolásra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak anális behatolásra mennyi az esélyem,hogy megfelelő nőt találjak? Aki beéri az anallal, és nem hiányozna neki a punci. Volt két ilyen barátnőm is, de sajnos nem tudtunk kijönni hosszabb távon, pl azért,mert egyikük gyereket szeretett volna..

Figyelt kérdés
2023. okt. 2. 20:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10 a prosztata izgatásáról hallottál már? És arról, hogy a nőknek nincs?
2023. okt. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Persze, de maradjunk a #9-nél, ahol a férfiak G pontjáról volt szó :D és arról, hogy a nő más izgatás nélkül nem tud elmenni. Amit azóta sem értem, egyiket sem. :D
2023. okt. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
32%
Nekem a feleségem ilyen, imádja az anált, így hetente 2x belépőt kapok tőle mindig és kikészítem olyankor az ánuszát. Néha lábra állni alig bír utána és a wc-én fossa vagy fél óráig a cuccost. Én imádom tele élvezni a popsiját, annyira szűk és redős belül, érzem ahogy a végbele csiklandozza szinte a makkomat.
2023. okt. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Rocco20 ***** válasza:
Kicsi a farkad igaz.
2023. okt. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
13: ezt én mondom,hogy te még sose próbáltad,mert ha utána fossa a cuccost, akkr közben is csinálnà. Szóval szerintem te meg életedben nem csináltad ezt a felesegeddel.
2023. okt. 5. 19:55
 16/16 anonim ***** válasza:
64%

15


13 éve házasok vagyunk és 16 éve együtt. Ha nem hiszed így jártál, pedig ma is csináltuk, éppen este. A fosást nem szó szerint kell érteni, hanem úgy, hogy utána üríti a spermát a WC-én.

2023. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!