Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire igaz, férfiakból a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, férfiakból a kevésbé tanultak, ill. középvégzettségűek, nőkből viszont inkább a tanultabbak, diplomások között van több szexfantáziával megáldott, ill. perverzebb?

Figyelt kérdés
Nem saját fejemből pattan ki ez az elmélet, többször hallottam már másoktól, nemrég egyik idősebb barátnőmtől.

2023. okt. 1. 20:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem függ össze a tanultsággal , ha valaki olyan helyzetbe kerül valakivel az ágyban akkor minden jön magától, igaz én még nem vagyok annyira tanult mivel egyetem előtt állok 1 évvel, de ha helyzet úgy adja akkor tudok bármilyen lenni
2023. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
72%

11# Ne keverjük össze, ha valakit rávezetnek vagy rávesznek, ő pedig nem mond nemet, hanem benne van a játékban, az közel sem ugyanaz, mintha saját indíttatásból, zsigerből jönne az extra ötlet.


Általánosítani igenis lehet, ami nem jelenti, hogy ne lennének kivételek. (𝘏𝘰𝘻𝘻𝘢́𝘵𝘦𝘯𝘯𝘦́𝘮 𝘩𝘢𝘭𝘬𝘢𝘯, 𝘮𝘦𝘳𝘵 𝘯𝘦𝘮 𝘴𝘻𝘦𝘳𝘦𝘵𝘯𝘦́𝘬 𝘦𝘣𝘣𝘰̋𝘭 𝘷𝘪𝘵𝘢́𝘵, 𝘢𝘻 𝘪𝘴 𝘣𝘪𝘻𝘰𝘯𝘺𝘪́𝘵𝘰𝘵𝘵 𝘵𝘦́𝘯𝘺, 𝘪𝘭𝘭. 𝘴𝘵𝘢𝘵𝘪𝘴𝘻𝘵𝘪𝘬𝘢𝘪 𝘢𝘥𝘢𝘵, 𝘩𝘰𝘨𝘺 𝘢𝘻 𝘓𝘔𝘉𝘛𝘘 𝘨𝘰𝘯𝘥𝘰𝘭𝘬𝘰𝘥𝘢́𝘴𝘶́𝘢𝘬 𝘯𝘢𝘨𝘺𝘰𝘣𝘣 𝘢𝘳𝘢́𝘯𝘺𝘣𝘢𝘯 𝘵𝘢𝘯𝘶𝘭𝘵𝘢𝘬, 𝘮𝘢𝘨𝘢𝘴𝘢𝘣𝘣 𝘐𝘘-𝘷𝘢𝘭 𝘳𝘦𝘯𝘥𝘦𝘭𝘬𝘦𝘻𝘰̋𝘬. 𝘌𝘻 𝘪𝘴 𝘣𝘪𝘻𝘰𝘯𝘺𝘪́𝘵𝘫𝘢, 𝘢 𝘴𝘻𝘦𝘹𝘶𝘢́𝘭𝘪𝘴 𝘵𝘶𝘥𝘢𝘵𝘰𝘴𝘴𝘢́𝘨𝘩𝘰𝘻 𝘪𝘨𝘦𝘯𝘪𝘴 𝘴𝘻𝘶̈𝘬𝘴𝘦́𝘨𝘦𝘴 𝘢 𝘵𝘢𝘯𝘶𝘭𝘵𝘴𝘢́𝘨 𝘦́𝘴 𝘢𝘻 𝘪𝘯𝘵𝘦𝘭𝘭𝘪𝘨𝘦𝘯𝘤𝘪𝘢.

𝘔𝘦́𝘨 𝘢𝘻 𝘫𝘶𝘵𝘰𝘵𝘵 𝘦𝘴𝘻𝘦𝘮𝘣𝘦, 𝘴𝘻𝘰𝘬𝘵𝘢́𝘬 𝘮𝘰𝘯𝘥𝘢𝘯𝘪, 𝘢 𝘵𝘢𝘯𝘶𝘭𝘵𝘴𝘢́𝘨, 𝘪𝘯𝘧𝘰𝘳𝘮𝘢́𝘤𝘪𝘰́𝘣𝘪𝘳𝘵𝘰𝘬𝘭𝘢́𝘴, 𝘦𝘮𝘣𝘦𝘳 𝘦́𝘴 𝘷𝘪𝘭𝘢́𝘨𝘪𝘴𝘮𝘦𝘳𝘦𝘵 𝘢𝘶𝘵𝘰𝘥𝘪𝘥𝘢𝘬𝘵𝘢 𝘪𝘴 𝘭𝘦𝘩𝘦𝘵, 𝘯𝘦𝘮 𝘧𝘦𝘭𝘵𝘦́𝘵𝘭𝘦𝘯𝘶̈𝘭 𝘫𝘦𝘭𝘦𝘯𝘵 𝘪𝘴𝘬𝘰𝘭𝘢𝘪 𝘷𝘦́𝘨𝘻𝘦𝘵𝘵𝘴𝘦́𝘨𝘦𝘵.)

2023. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12 nagyon nem erről beszéltem hanem ha az ágyba jutok úgy h először is én is bele egyeztem meg a másik fél is tehát nem kényszerből hanem eleve az ágyban vagyok és úgy jönnek az ötletek és stb
2023. okt. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%

13# Még mindig nem érted, mit mondok! Nem kényszerről beszélek, hiszen az erőszak, ami elitélendő! Akit rávesznek kedvességgel, udvariasan szexuális ötletekre az nem ugyanaz, mint tudatosan kedvelni vagy vágyni egyes extra (perverz) játékokat. Az a nő vagy férfi, akit így rávezetnek az extrákra nem fétiskedvelők, nem vágyják az extra élményt, hanem csupán a partner kedvéért teszik meg. Ők azok, akik tartó kapcsolat vagy házasság esetén idővel elhagyják ezeket az extrákat. Akinél zsigerből jön az indíttatás, nem adja fel, mindig vágyja a fétist vagy perverziót.

A szexuális orientáció, a fétis, perverzió nem szex közben jön, nem akkor alakul ki menetközben, az benne van az extrákra vágyó emberben.

2023. okt. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14 nagyon nem ismersz engem azt se tudod fiú vagy lány vagyok vagy h egyáltalán én kezdeményezek vagy a másik ember vezet rá
2023. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
És honnan tudod h van e fétisem elötte vagy nincs (#15 vagyok)
2023. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!