Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudhatom hogy finom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy finom vagyok e ?

Figyelt kérdés
2023. szept. 29. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet az, hogy ha ételként akarnék megkóstolni bármilyen nőt, nem lenne finom. Az egész, ami finommá teszi, az az, hogy vonzódom hozzá. És egyáltalán nem finnyáskodom az olyantól akihez vonzódom, mindenét élvezem és a számba veszem szívesen. Így ilyen értelemben finom, de amúgy ha egy kajának lenne olyan íze, az nagyon szar lenne. remélem érthető :D
2023. szept. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értek egyet az 1-essel. Érzelmektől és vonzalomtól függetlenül van nő aki jó ízű és van aki nem. Van hogy nem is a higiéniától függ.
2023. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es, te közelebb vagy az én véleményemhez mint az 1-es. De hát nem vagyunk egyformák


Annyit azért hozzátennék, hogy akinek mégis a higiénia hiányzik (vagy ne adj Isten az intim egészsége nem 100%) és azért nem finom, hát azt meg se kóstoljuk mert nem jó szagú 🤢

2023. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor elkezdem magam nyalogatni
2023. szept. 29. 19:06
 5/8 anonim ***** válasza:
XD
2023. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem önmagával kapcsolatban az ember nem tud elfogulatlan megállapítást nyerni.


Persze attól nyalogathatod magad, abból baj nem lesz, feltéve ha megmosod a popódat közvetlen kakilas után is, és nem csak este lefekvéskor

2023. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csajszi vagy? Mert akkor majd én kezdelek el kóstolgatni, nyalogatni. 10 perc alatt mondok véleményt.
2023. szept. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Ha elmúltál 14 és egészséges vagy ott lent akkor örömmel megnyallak és megmondom.


Ha komolyan gondolod írj. Nem eszlek meg, csak megkóstollak

2023. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!