Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire ciki, ha régi osztály...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, ha régi osztálytársamnak fizettem a szexért?

Figyelt kérdés
Valamelyik este találtam egy hirdetést, amiben szexuális szolgáltatást nyújtott egy lány pénzért. Régen szexeltem, és ez a lány magyarnak tűnt, a kép is valódi volt ami ki volt téve és a leírás is egész jól volt megfogalmazva, szóval írtam neki. Amikor megláttam, akkor esett csak le, hogy ez egy régi középiskolai osztálytársnőm (én egy év után sulit váltottam). Utána rá is kérdeztem nála, h nem ismerjük-e egymást, és végülis ő is emlékezett rám, kicsit nosztalgiáztunk is. Viszont nekem az elején baromi kényelmetlen volt a helyzet, eddig csak olyanokkal feküdtem le, akiket előtte sose láttam, és hát vannak közös ismerőseink is. Nem is teljesítettem szerintem túl jól, szóval... :D Nem tudom, szerintetek is kínos? Merjem még hívni? Egész korrekt volt és csinos is.
2023. szept. 23. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha bejön, persze. Jobb egy fix, állandó, mint mindig alkalmi.
2023. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom egyikötök sem rohan a közös ismeröseitekhez: Képzeld, a Timikét, akit csaknem az egész osztály megdugott, most végre én is megdugtam 25e forintért. Vagy a másik oldal: Képzeld, a a ragyás képü szüz Gerzsonka most, hogy megtudta hivatásos rosszlány vagyok 25e forintot fizetett nekem egy dugásért. Megsajnáltam, mert csak a lelkesedése volt kelégitö.
2023. szept. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na, nem vagyok ragyás, se szűz. De igazad van. :D
2023. szept. 23. 18:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Eztl tuti kamu
2023. szept. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát nem:D
2023. szept. 23. 19:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki
2023. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De kapcsolatban nem szeretsz b@szni?
2023. szept. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szeretek kapcsolatban is szexelni, de nincsen kapcsolatom jelenleg, kb másfél éve volt az utolsó szexuális élményem, nem most akartam nekikezdeni barátnőt keresni. :D
2023. szept. 23. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!