Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori/normális ez?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori/normális ez? (Későn érés?)

Figyelt kérdés

Más is tapasztalja a következőt?

Na mármost, mindig is tudtam, hogy kicsit később kezdtek el érdekelni a szexuális dolgok. Viszont az, hogy 20-22 éves nőként olyan szinten érzem tombolni a hormonjaimat, hogy az nem igaz, mennyire gyakori/normális? Kb így tudom elképzelni a folyton kanos, tizenéves srácokat... Ezzel kellene orvoshoz fordulni? Vagy csak élvezzem ki és elmúlik?



2023. szept. 23. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális, főleg, ha meg is éled a dolgokat az fokozza ugye.
2023. szept. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Normális. Teperj le.
2023. szept. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális. Élvezd ki. Lehet még soká múlik el, nekem 30 után még erősebbek lettek, de ezzel sincs baj
2023. szept. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
Biológiailag normális, ha fitt vagy. De a társadalmi normáink még ma is olyanok, hogy ezt nőnek nem szokás kidumálnia.
2023. szept. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
#4 szerintem az is ízléstelen ha a pasi nyíltan állat módjára beszél a szexről ráadásul ilyen szavakkal "kefélés" , "b@szás" és állat módjára viselkedik az ilyet sokan messze kerülik a kérdező legalább normálisan írta le és nem reklámozza a világnak hanem névtelenül felteszi a kérdést egy olyan oldalra amit pont erre a célra találtak fel
2023. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok , a szex (mint téma ) bárki kibeszélheti lényeg h nem állat módjára mert olyan nincs h valaki nő akkor nem foglalkozhat a szexel vagy még névtelenül se irhatja le gondolatait a pasi meg írhat undorítóbbnál undorítóbb dolgot hogy pl mondjuk "jaj de áll a f@szom " , "úgy szét b@sznam " stb stb
2023. szept. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Két dolgot tartok legvalószínűbbnek


1) valójában fiú vagy

2) még szűz vagy


Egyiken nem tudok változtatni, a másikon pedig nem feltétlenül kell. Máshogy is kielégülhetsz úgy, hogy legalább 2-3 napig tudj másra is koncentrálni 😉

2023. szept. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gabor49 ***** válasza:
nagyon normalis
2023. szept. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!