Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, hogyan zajlana egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, hogyan zajlana egy olyan aktus, ami nektek is tetszik, es ami izgato?

Figyelt kérdés
Ugye van a tipikus csokolozas es utana beteszi a pasi tipusu szex, ami alap esetben nem tul izgato. Mi az ami nektek tetszik? Kene egy kis tipp, mert a jovo heten talalkozok egy lannyal, es nem vagyok tul ugyes, legalabbis ritkan lattam nedves puncit...:D
2023. szept. 22. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Sok puszi sok nyalas

Maszirozás

Egy kis fenekelés

Hátulról tövig izomból és hajamat tépve

2023. szept. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Ja ez az ami nekem jó

De szerintem jobb ha. Megkérdezed a csajt mit szeret

2023. szept. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Rocco20 ***** válasza:
6%

Száraz seggbe.

Ha béna vagy akkor ne új dolgokat akkarjál csinálni hanem legyèl először ügyes.

2023. szept. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia, koszi a valaszt. Kerdezhetek meg parat?:D a csaj elvileg a finomabb szexert van oda, de az elojatek lenne inkabb nekem fontos, hogy mi az amitol tenyleg beindul. Tegnap voltam egy lannyal, volt sok csok, puszi es kb semmit nem lattam rajta, nem nagyon volt nedves:D
2023. szept. 22. 09:26
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Nem mind1 hol puszilod

Nyak váll. Hát fenék comb

Cicik .


De egy finom maszirozas az jól jön mindig


Meg a kommunikáció

2023. szept. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Csikizd meg a segglyukát, attól nedves lesz vagy ha úgy érzed hogy van affinitása a dologra akkor tojózd meg. Hidd el, a nők imádják ha a segglyukukat kényezteted.
2023. szept. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
#6 Én is imádom.
2023. szept. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
mondom én, azt itt leszavaznak. A legjobban azt szeretik ha hátulról, szenvedélyesen összenyaljuk a két lyukat.
2023. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Ritkán láttál nedves puncit? Odanyúltál, és teljesen száraz volt,vagy mi? Az úgy elég fura, mert nekem egy finomabb,hosszú csóktól a kedvesemmel, teljesen nedves lesz a nemiszervem. De ami szerintem beválhat: elsőre nyilván csók,de szerintem azt is fokozatosan, elsőre lágyan és romantikusan,közben simogasd az arcát, húzd minél közelebb magadhoz, majd fokozatosan lehet egyre vadabb a csók, hogy szinte ,,felfaljátok'' egymást. (én ettől már be szoktam indulni) A vadabb csók közben simogathatod a melleit, de ne durván, általában nagyon érzékeny a nőknek. (Nekem is ) Emellett ki ne hagyd a fenekét, simogasd, húzd végig a kezed az egész popsin. Ezt követően (persze a sorrend nem törvényszerű) csókold a nyakát, vagy akár azt is szoktuk szeretni, ha a pasi hátulról ölel magához szorosan, és úgy csókolgatja a nyakunk/kulcscsont körül. Ezek érzékeny pontok, érdemes cirógatni,puszilni ott hosszasan. Ha már forró a hangulat, a mellei felé is elindulhatsz a száddal,csókolgasd, szopogasd őket,de nehogy durván! Térképezd fel, simogasd kézzel, csodáld,nyald

Simogasd a belső combjait is,a punci körül,de ne térj egyből oda,hanem húzd az agyát (persze nem kell ezzel sem túlzásba esni). Tehát csókold az alhasát, lefele a belső combját,majd vissza a melleit. Ha elég ideig izgattad nyak-mell-has-comb tájékon, sőt, ezt úgy érdemes, hogy fentről lefele haladsz fokozatosan,elidőzve, akkor már szinte biztos hogy kíván téged, de azt látod egy nőn amúgy is. Tehát itt elsőre esetleg ujjal simogathatod ott, aztán egy kiadós nyalás következhet; ahol lényeg hogy csináld élvezettel, itt is csak fokozatosan, elsőre lassan fedezd fel a puncit,akár dicsérd meg hogy gyönyörű neki, és nekem az esik jól, amikor erősebben tapasztja rá a nyelvét a puncimra,de valószínűleg észreveszed a zihálásából,hogy hol esik neki igazán jól. Mikor látod hogy elélvezne, ne hagyd abba, csak amikor már eltolja a fejed. Ezután ha gondolod odateheted a kezét a farkadhoz,ha nem tette meg hamarabb, vagy mehet a rendes szex,szerintem elsőre misszionáriusba, ha romantikázni akar. Simogasd itt is az arcát, dícsérd a testét, csókold a melleit,nyakát. S persze lehet cserélgetni a pózokat, de a lényeg ugyanaz,hogy érezze mennyire kívánatosnak tartod, akár előjátékról van szó, vagy már az aktus közben, ne szégyelld megdícsérni a testét, cirógatni. Remélem eléggé kifejtettem számodra, én így tuti elégedett lennék a lány helyében. Érezzétek jól magatokat :)

21L

2023. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9, egyszerűbb a segglyuk csiki, de mindegy. Ha beszökik a bugyiba akkor meg hatulról mindkét lyukat jól kinyalni, hosszú nem csapkodó nyelvmozgással. Vagy a puncitól a seggen keresztül a nyakáig felnyalni, ezek a legjobbak. Mikor látja a nő hogy bármilyét megeszed
2023. szept. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!