Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gumi nélkül szexeltem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül szexeltem egy lànnyal.Mennyi az esélye annak hogy elkaphattam valamit? Elviekben nem volt sok kapcsolata és alkalmija sem.

Figyelt kérdés
Már bánom hogy nem húztam gumit. Kicsit vàrok és elmegyek egy std szűrésre szerintem :/

2023. szept. 21. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Na és a teherbe esés nem opció?
2023. szept. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Menj, neked üldözési màniàd van...
2023. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Elviekben nem lehet terhes
2023. szept. 21. 20:37
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Esély mindig van rá. A partnerek száma sem biztosíték semmire. Valaki lefeküdhet csak egy emberrel, de ha az az egy fertőzött akkor ő is elkaphatja.

Az STD szűrés jó ötlet, de legközelebb jobban figyelj ezekre.

2023. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első akivel gumi nélkül csináltuk 2 éves kapcsolat volt. Utána lett nem is egy hpv-m. Szerencsére elmúltak, de csak azért mert egyéb probléma miatt többször is kivizsgáltattam.

Ezt csak azért mondom mert tényleg elég egy is akivel nem húz, és lehet az sem egyéjszakás.

N

2023. szept. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 Mondjuk a hpv kb olyan a mai világban mint az influenza.. Életedben egyszer tuti elkapod ezt mondják..
2023. szept. 21. 21:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Std szűrést hol lehet csináltatni?
jún. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 Pesten sok hely van magànba szinte azonnal mehetsz. Vidéken nemtudom de a nagyvàrosokban tuti van lehetőség
jún. 3. 09:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!