Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Harmasban, ha a masik ffinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmasban, ha a masik ffinak nagyobb merete volt, es emiatt a parom jobban elvezte vele, el fog emiatt hagyni ?

Figyelt kérdés

Direkt nagy meretu solo pasit kerestunk, 20/5 volt.


A parom oda-vissza volt erte, velem alig akart foglalkozni mellette..


2023. szept. 18. 17:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
44%
Neked mekkora van?
2023. szept. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
17%
Csatlakozom az elozohoz, altalaban csak 18-22 centis pasikkal volt eddig dolgom, koztuk az 5 centi szeles egyaltalan nem ritka.;)
2023. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
33%

LoL

Azért ez nem semmi.

Sajnállak koma.

Legközelebb keress valami konzervatívabb csajt ha vele is szeretnél maradni.

Én Max akkor engednék más kant az asszony közelébe ha nekem már fel sem állna és nem lenne neki elég ha Pl dildó ál meg akármivel akárhogy kielégítem.

Igaz nincs nagy faxom de akkor sem mennék bele ha hetekig könyörögni.

Inkább elválnék.

Nem tudnék mellette aludni, átölelni, szeretgetni úgy, hogy tudom, hogy neki más kell.

2023. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon jo érzés amikor a saját pasijával alig van hangja majd jön sokkal nagyobb, vastagabb es sikongatva élvez sorozatban... q jo érzés az :-)
2023. szept. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
66%
Én voltam ilyen helyzetben. Én voltam a harmadik, akinek nagyobb és vastagabb volt mint a férjnek. Először még csak 3-an jártunk össze, de kb 5-6 hét után már nélküle. Aztán elváltak, mert rájött a feleség, hogy soha nem fogja élvezni igazán a férje átlagos méretét. Pedig nekem sincs hatalmas méretem.
2023. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Szakitottam, inkabb en, mint o velem. Jobb lesz igy..
2023. szept. 18. 21:12
 27/31 anonim ***** válasza:
59%
GG, ezt jól elbasztad.
2023. szept. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
53%
Ez a tökéletes példa arra hogy minden nő titokban a nagy farkat akarja. 14-15cm vicc méretnek számít ami van nekem is. Ezért minek ismerkedjen az ember? Mikor a csajnak hiányérzete lesz egy idő után úgyis. Lehet engem frusztrált kispöcsűnek titulálni de attól szar érzés hogy a rossz genetikám miatt senkit nem tudok magamhoz láncolni egy nőt egy remek szexszel.
2023. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
70%
Szóval maradok a farokverésnél inkább.
2023. szept. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
82%
Durva hogy szakítás lett a vége
2023. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!