Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Köztetek jött már fel szóba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztetek jött már fel szóba, hogy milyen volt a párod és az ő exének a szexuális élete?

Figyelt kérdés
Akár csak utalás szintjén, hogy "Veled eddig a legjobb" (és akkor nyilván nem a volt kapcsolatban) vagy esetleg egészen konkrétan valami?
2023. szept. 17. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Íratlan szabály h exekről nem beszélünk


N

2023. szept. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Minek, nincs értelme. Azért ex, mert valami nem működött jól!
2023. szept. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem kérdeztem, magától mondta - rossz volt, nem működött, nem véletlenül szakítottak.
2023. szept. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Én csak hallottam ilyen utalást.
2023. szept. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem és nem is szeretném hallani. Utána már nem tudnám kiverni a fejemből…
2023. szept. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem érdekelt, szerencsére ő se mondta. Ha megtudnám, hogy valaha is pénzért dugott, így közel 2 év után, az se különösebben zavarna.

Az ő dolga, a lényeg, hogy lezárta. De ha teszem azt, egy randin ezt felhozza, ott vége a dolognak.

Szóval az idő tényleg megszépíthet bármit. Mondjuk nem hiszem, hogy prosti lett volna, de az biztos, hogy fényévekkel jobb volt elsőre is, mint az elődjei. És én se mondtam ezt el neki.

A múlt az múlt, nem hasonlítgatunk, a jelen és a jövő a fontos.

2023. szept. 18. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Igen volt ilyen
2023. szept. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!