Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akit fizetős örömlányokhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit fizetős örömlányokhoz megy az érzelmileg silány és kevés érzelmi intelligenciája van?

Figyelt kérdés
Ezt többször hallottam már nőktől
2023. szept. 17. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem feltétlenül.

Ezt inkább azok mondják, akik konkurrenciát látnak bennük, tehát a silányabb nők.

2023. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%

Én nem hiszem, hogy a kettő ennyire párban állna egymással, hogy aki elmegy örömlányhoz, az egyből érzelmileg silány és alacsony az érzelmi intelligenciája. Bár én megértem, hogy miért mondják és gondolják ezt és egyet is tudok vele érteni részben, én magam is hasonlóan gondolom, pedig nekem is nagyon alacsony az érzelmi intelligenciám.


Persze a legrégebben űzött szakma, meg stb.. a nőnek is benne kell lenni, hogy örömlány legyen meg ilyenek.. de érted, mégis tárgyként "megvenni" a másikat és használni kedvedre nem egy szimpatikus dolog. Mármint, ha belegondolok engem alapvetően ez a része a bántana. Persze tudom, hogy sokan ezt le sem szarják, de hát.. igazából sokan azért gondolják gáznak.

2023. szept. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Akik mennek azok az életképtelenek inkább. Szemelyisegre, csórók , kis kukival , na meg az elhízottak.
2023. szept. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen

Csak a zacsit üríteni kell


N

2023. szept. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 Nagyon meglepődnél hogy milyen férfiak is megfordulnak prostiknál.

A kerdésre válaszova pedig:NEM.

2023. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel azért megyek, mert olyan ronda vagyok, hogy ingyen egy nőnek sincs gusztusa hozzám.
2023. szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dóri19$ ***** válasza:
37%
Nekem intelligens pasik is fizettek már 19L
2023. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! Amikor én jártam akkor csak azért mentem vagyis hozzám jöttek mert a munkám miatt nem volt idő csajozni se semmi max hétvégén egy idegen nagy városban közben meg ugye kanos voltam igy gondoltam nem kell vesződnöm a randikkal meg miegymással csak szex aztán mehet mindenki a dolgára.
2023. szept. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!