Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy sok férfi nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy sok férfi nem szereti, ha egy nő szűz?

Figyelt kérdés

Sziasztok, lány vagyok, aki a húszas évei elején van és még nem voltam férfivel. Azt szoktam hallani, hogy a férfiak nem nagyon szeretik a szűz nőket vagy lányokat, mert tanítgatniuk kell és ők minél gyorsabban, mondjuk úgy, a lényegre akarnak törni.


Ez tényleg igaz?


Nem kérek privátot.


Szép hétvégét!


2023. szept. 16. 10:49
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
Értem 30. Köszi.
2023. szept. 17. 09:53
 32/55 anonim ***** válasza:
100%
Én is szűz vagyok, nem zavarna, ha a nő is szűz, de az sem, ha már tapasztalt.
2023. szept. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezt max olyan férfiak mondhatják, akiknek csak a szexre kellesz. Amúgy mi lenne baj egy szűz lánnyal? Legfeljebb az, hogy nincs összehasonlítási alapja. De ha van, sok férfit meg az zavar, mert akkor jaj az előző biztos jobb volt /nagyobb volt a farka stb.

Ha meg azt mondom, értékes a szüzesség, akkor maguk a nők (!) kérik ki, hogy jaj én azt miért látom értéknek, hogy jaj csak azért vagyok vele, mert szűz stb.


Soha senkinek nem jó semmi xd


Szerintem tök mindegy. Nekem igenis van egyfajta értéke annak, hogy valaki szűz. Bocs, ha ez bántó valakinek, vagy félreérthető. Nem elvárás. Csak egy bónusz.


Mondjuk ilyen 25 éves kor körül vagy afelett már zavaró lehet az a tény, hogy még nem volt az illetőnek semmilyen kapcsolata, hiszen egy egészséges embernek azért ennél korábban is van rá igénye/képes kapcsolatot teremteni az ellenkező nemmel. (vagy a saját nemével, de ez más lapra tartozik most).


Remélem érthetően foglaltam össze.


F

2023. szept. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
Köszi 32 és 33! 33, tehát, ha mondjuk találkoznál egy 30 éves szűz nővek és belészeretnél, akkor is bajod lenne a szűzességével? Mi van ha a nőnek eddig egyéb bajai voltak és most hogy megoldotta őket már nyitott egy kapcsolatra és a vele járó dolgokra?
2023. szept. 18. 04:09
 35/55 anonim ***** válasza:
0%
Igaz.... azert ott már baj van...
2023. szept. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 xKakashix ***** válasza:
17%
#34 Amikor 30 évesen szűz valaki, ott már nagy valószínűséggel mentális probléma lehet az ok, de lehet vallásos okok miatt is.
2023. szept. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:
De ha nyitott lenne?
2023. szept. 18. 08:31
 38/55 anonim ***** válasza:
0%
Főleg ha lapos a melle vagy a feneke még mellé....
2023. szept. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 A kérdező kommentje:
Tehát az baj 38-as?
2023. szept. 18. 09:51
 40/55 xKakashix ***** válasza:
0%
#37 Hogy érted, hogyha nyitott lenne? Ha nyitott lenne nem lenne szűz. De fejtsd ki jobban mire gondolsz.
2023. szept. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!