Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Örömlányhoz érdesem elmenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örömlányhoz érdesem elmenni vagy inkább venni egy Fleshlight?

Figyelt kérdés

Egyszer voltam örömlánynál de eléggé izgultam és sajna nem nagyon állt fel, még ki is nevettet mert még sose volt nála ilyen férfi, akkor már jobban éreztem magam mikkor el mentem de 7000 Ft-ot búgtam el.


Egy rendes barátnővel sose voltak gondjaim simán ment hogy be induljak smárolás stb.


Próbálkozok rendes lányokkal barátkozni de mostanság nem jön össze, pedig egy rendes kedve lánynak jobban örülnék .



2023. szept. 14. 20:36
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
van hozzá külön mosogatós szett.. de nemtom megéri e.. én foly szappannal szoktam az selymes és nem túl erős. esetleg fertőtlenítőt is cseppents bele
2023. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Korod?
2023. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

A prosti nem nevet ki sem azért ha kicsi, sem azért ha nem áll fel. Sőt örül neki, hogy nem reszeli szét a kuncsaft a "munkaeszközét" egy méretes brével - annál könnyebben letudja a fuvart.

Se fleshlight, se prosti - ha már egyszer ment a csajozás, akkor menni fog megint! Idézd fel akkor hogy csináltad - menni fog az ismét, csak ne állj meg. Rajta haver!

2023. szept. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Pedig nevetett, a lány tetszett is de nem akart csókolni és láttam rajta hogy más már ki szívta a nyakát.
2023. szept. 15. 01:16
 15/30 anonim ***** válasza:
Nekem csalódás volt a Fleshlight, ha művaginát vennél, teljesen jó valamelyik olcsóbb típus is. A valódi punci élményt úgyse kapod meg egyiktől sem.
2023. szept. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Akkor mégis jobban járók örömlányal?
2023. szept. 15. 06:03
 17/30 Oldfire ***** válasza:
26%
A helyedben egy magyar tanárhoz mennék.
2023. szept. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
42%

na megjelent egy nyelvtan buzzi :D kerek 6 napig nem olvastam ilyet hogy egy elütés miatt beoltanak valakit. rekord. ELÜTÉS nem = hogy nem tudja a nyelvtant.

A helyesírás meg a Chat nyelv között bődület szakadék van.. majd rájössz kisfiam.

2023. szept. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Fleshlight:olcsóbb, és nem terjeszt betegséget, és csak egyszer fizetsz érte.


Ha már örömlány, akkor valami luxus, aki megadja a módját de az meg drága. Bár egyszer élünk, egyszer lehet érdemes kipróbálni.

2023. nov. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Szerintetek melyik nő lenne jó Szekszárdon a rosszlányokról vagy cukilányokról vagy vidékilányokon?
2023. nov. 3. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!