Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek érdemes újra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes újra megpróbálnom?

Figyelt kérdés

Egyszer voltam csak.



Tetszett is a képei alapján de elégé izgultam már akkor is mikkor még nem is voltam még a panel lakás közelében, oda értem fizetem csak a szexért 7000 Ft-t de nem élvezte a csókot és az ujjazást, egyből lefeküdt az ágyra de ezek után nem ált fel és láttam a nyakán a sok kiszívást, így monda akkor hagyjuk és ki nevetett hogy még sose volt ilyen nála.



Annak örültem volna hogy smárolunk tapizzuk egymást hogy be tudjak indulni, rendes barátnőmmel így felizgultam és össze is jött.



Nem tudom, hogy érdemes így újra próbálkozzak Szekszárdi lányokkal rosszlányokon, cukilányokon vidékilányokon szerintetek?



2023. szept. 8. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyanannál nem

Én is voltam igy annyi kulonbseggel hogy nem fizettem erte atlag no volt de nem allt fel ra. Igaz az mas okbol. (Tudat alatt taszitott hogy ferje van)


Ez termeszetes

Keress mas nöt.



Nem kerek privatot ferfi vagyok

2023. szept. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha izgat a téma akkor érdemes. Csak beszéld meg elöre, hogy mit akarsz csinálni.
2023. szept. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!