Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik még ilyen pasi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen pasi?

Figyelt kérdés
Lehet még nagyon megbízható, intelligens pasit találni többesre?

2023. szept. 6. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

A szeretőm is megbízható, nem árul el senkinek és intelligens.


Szerintem pontosítsa a vágyaidat.

2023. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen férfiként még nem keltette fel az érdeklődésemet ez a kérdés. Nekem több stimulációra van szükségem.
2023. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pasit legkönnyebb találni.
2023. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Létezik, de ahhoz eleinte sok kommunikációra van szükség. Több okból. Egyik, hogy megvan-e a kémia. Másik, hogy elinduljon a bizalom felé vezető út és hogy lássa mindenki, hogy várhatóan bízhat-e a másikban vagy sem?

Szerintem ezzel indul. Kell látni, hogy van közös téma, jó beszélgetés...ez a bizalom felé vezető út és az intelligencia is ekkor derül ki.

De a válasz szerintem egyértelműen igen, csak baromi nehéz megtalálni ezeket a pasikat.


38/F

2023. szept. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi párt keresünk, de vagy nem elég bárak, vagy az ország másik végében élnek.:)
2023. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha rászánod kicsit az idot, és nem fogsz elveszni már rogton az elején a felszinességekben és a magamutogatásban, akkor simán fogsz találni. Nagyon sok pasi keres not, csak úgy pusztán kapcsolatra, de sokan vannak, akik be is szállnának harmadiknak.

Szerintem elég hamar ki lehet szúrni a normális példányokat. Es férfit alapbol konnyebb találni mint not.

2023. szept. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lehet!!!
2023. szept. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak kétségeim (F vagyok), hogy lehet ilyent találni. Nemrég (volt egy nagyon bevállalos szuper lány a képben) probáltam legalább 4...5 srácot találni a lánnyal többes szexpartira. Voltak lelkes jelentkezök, de ahogy közeledett az esemyény idöpontja, szépen kihátráltak egymás után. A lány is én is nagyon csalodottak voltunk.
2023. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
En ilyen vagyok, es nyitott is vagyok tobbesre. De csak korombeliekkel 😃 22F
2023. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#8 rossz helyen kerestétek.


Egy creampie gangbang partyt azért adnék, ha lenne rá jó csaj. :)

2023. szept. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!